18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۲:۲۶:۲۷
کد مطلب:  IDZaANT0
معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد :
مسابقات هنرستانی به ایستگاه مرحله عملی استانی رسید

معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری مرحله عملی مسابقات علمی – عملی شاخه فنی و حرفه ای و علمی كاربردی شاخه كاردانش در 13 حوزه مختلف شهرستانهای استان تهران به شكل هماهنگ خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران میررضا شفیع پور پ معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان  تهران گفت: مرحله عملی استانی  این دوره از مسابقات كه برنامه ریزی آن از چند ماه گذشته انجام شده بود ، در 13 حوزه و با حضور 376  هنرجوی برگزیده مرحله تئوری استانی برگزار شد .

وی افزود : هنرجویان در این مرحله از مسابقه در 52 عنوان رشته فنی و حرفه ای و كاردانش به شكل عملی  به سوالات  مربوط به رشته خود پاسخ دادند.

شفیع پور با اشاره به حضور داوران و ناظرین استانی و  كارشناسان حوزه وزارتی ،  در حوزه های مختلف  از فرآیند اجرای آزمون تصریح کرد: با توجه به رتبه های كسب شده هنرجویان هنرستان ها در سال گذشته و زحمات و برنامه ریزی های مستمر همكاران آموزشی و اجرایی مناطق و كارشناسان و همكاران  حوزه اداره كل،  انشاء الله هنرجویان شهرستان های استان تهران ،  امسال نیز رتبه های مناسبی را برای استان به ارمغان بیاورند.

شایان ذكر است كه مرحله تئوری كشوری مسابقات هنرستانی در فروردین ماه برگزار خواهد شد و برگزیدگان نهایی این دوره از مسابقات در اردیبهشت ماه و در مرحله عملی كشوری مشخص خواهند شد.

به اشتراک بگذارید :