18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۲:۱۹:۲۲
کد مطلب:  K4NcgzsG
مدیر آموزش و پرورش ورامین:
آسایش و آرامش جامعه اسلامی ایران مرهون خون پاک شهیدان است

مدیر آموزش و پرورش ورامین گفت :به مناسبت 22 اسفند ماه روز شهدا و همچنین سال روز شهادت حضرت ام البنین و روز تکریم از مادران و همسران شهدا و ایثار گر از آنان تجلیل میشود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ورامین صبح امروزامیرمحمدی مدیر آموزش و پرورش ورامین گفت:آسایش وآرامش جامعه اسلامی ایران اسلامی مرهون خون پاک هزاران شهید، جانباز وایثارگرانی است که درراه دفاع از ارزشها اسلامی وائمه اطهارجانفشانی کردند.

مدیر آموزش و پرورش ورامین ضمن گرامیداشت۲۲اسفندماه سالروزبزرگداشت شهدا  خاطر نشان کرد : وظیفه اخلاقی مابه عنوان یک مسئول این است درجهت خدمت به خانواده های معظم شهدا ،جانبازان ایثارگران وآزادگان کوشاباشیم‌.

وی ادامه داد : هرچقدرکه درراه تکریم  خانواده های شهداقدم برداریم بسیاراندک است وخدمت به خانواده شهدایک عبادت است.

مدیرآموزش وپرورش ورامین تصریح کرد : شهدا درس ایستادگی ، شجاعت ، ایمان و ولایت مداری  را به ما آموختند و آنها منشا ء خیر و برکات هستند.

محمدی با اشاره به اینکه شهدابرای همیشه درتاریخ ماندگارهستند، تاکید کرد: خانواده بزرگ شهدا یک ارزش وافتخار می باشند و یکی از مهم ترین و اصلی ترین وظایف ما مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران در قبال خون پاک شهدا و خانواده های بزرگ آنان ترویج فرهنگ شهادت و ایثار در بین دانش آموزان است .

 

 

به اشتراک بگذارید :