18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۰:۰۶:۵۱
کد مطلب:  cTGzwLOp
مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه:
تربیت از پیچیده ترین مباحث بشری بوده که نیازمند فهم مشترک است

مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه گفت: تربیت از پیچیده ترین مباحث بشری بوده که نیازمند فهم مشترک است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل چهاردانگه ، هادی حنیف نیا مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه گفت: یکی از پیچیدگی های حوزه تربیت ، تغییرات فزاینده و شتابان عصر کنونی با توجه به گسترش ارتباطات و تکنولوژی های نوین است.

وی افزود: بدون تردید مدارس فردای ما و ویژگی های جامعه در سالهای آتی بسیار متفاوت از امروز خواهد بود و بنابراین شناخت صحیح وضع موجود و توسعه حرفه ای معلمان و مربیان تربیتی در مواجهه با این پدیده های نوظهور که در امر تربیت موثر هستند، بسیار حیاتی می باشد.

وی دربخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عوامل تاثیرگذار در فرایند تربیت دانش آموزان همچون خانواده، مدرسه، همسالان، محیط اجتماعی و شبکه های ارتباطی و مجازی گفت: بر اساس سیاست های مقام عالی وزارت باید از ظرفیت تمامی عوامل مدرسه برای تربیت دانش آموزان بهره بگیریم و  در امر تربیت تمامی ساحت های تربیتی را به موازات هم در مدارس مورد توجه قرار دهیم.

شایان ذکر است در این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدایا  از تمامی عوامل پرورشی و مشاورین منطقه و همچنین رتبه های برتر استانی و کشوری پرسش مهر رئیس جمهوری  تجلیل بعمل آمد.

 

 

به اشتراک بگذارید :