20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۰:۰۰:۰۰
کد مطلب:  xKTJeeNk
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
فرا گرفتن علم و دانش موجب تحول در افراد می شود

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، از کلاس های نهضت سوادآموزی پادگان آموزشی شهید اسدی کهریزک بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل ازکهریزک، سعید شهریاری معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن ابراز خرسندی از نحوه برگزاری این کلاس ها، گفت: سواد ، بخشی از زندگی روزمره همگان می باشد و تکنولوزی به قدری گسترده شده است که اگر کسی نتواند از این تکنولوزی استفاده کند ناتوان است.

وی در ادامه افزود: با گذر زمان و پیشرفت علم، این تکنولوزی نیز پیشرفت می کند و فرا گرفتن این تکنولوزی و استفاده از آن جزء آموختن سواد و علم میسر نخواهد بود.

شهریاری لازمه توسعه و پیشرفت هر جامعه ای را از بین بردن بی سوادی دانست و اظهار داشت: رسیدن به یک جامعه پویا و پیشرفته همکاری و دلسوزی همه نهادها را می طلبد.

این مقام مسئول تصریح کرد: فرا گرفتن علم و دانش موجب تحول و دگرگونی در افراد می شود که ثمره آن پیشرفت هر چه بیشتر جامعه خواهد بود.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهراندر پایان خاطرنشان کرد: افراد بی سواد نسبت به دیگران بیشتر در معرض آسیب های اجتماعی قرار دارند و برای از بین بردن و پیشگیری از این آسیب های اجتماعی باید این افراد را با آموختن سواد و مهارت های لازم آگاه کرد.

شایان ذکر است در ادامه این بازدید شهریاری و دیگر مسئولین با حضور در دفتر فرماندهی پادگان آموزشی شهید اسدی ضمن قدردانی از زحمات صورت گرفته، با اهداء لوح و هدیه از آموزش دهندگان این پادگان تقدیر به عمل آوردند.

به اشتراک بگذارید :