26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۱۱:۳۰:۰۰
کد مطلب:  ykdPilQM
معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد :
مرحله عملی استانی جشنواره مهارتهای هنری هنرجویان شاخه كاردانش شهرستانهای تهران كلید خورد

معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از میزبانی شهریار در مرحله عملی یازدهمین دوره جشنواره مهارتهای هنری شاخه كاردانش شهرستانهای استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت :  مرحله عملی استانی یازدهمین جشنواره مهارتهای هنری شاخه كاردانش شهرستانهای استان تهران روز یكشنبه 15 اسفندماه 1395 به میزبانی هنرستان دخترانه علم و هنر شهرستان شهریار و با حضور برگزیدگان مناطق تابعه در چهارده گرایش هنری از قبیل نقاشی،طراحی،گرافیك،صنایع دستی،نگارگری و زمینه های مرتبط انجام گرفت.

وی افزود : با توجه به رتبه های كسب شده در سال های گذشته در زمینه جشنواره مهارتهای هنری كاردانش و توانمندی های هنرآموزان و هنرجویان در زمینه هنر، انشاء الله شاهد رتبه های استانی و كشوری مناسبی  خواهیم بود .

شفیع پور تصریح کرد : رشته های زمینه هنر علاوه بر پرورش استعداد ها و خلاقیت هنرجویان، می تواند بازار خوبی در داخل  و حتی خارج از كشور و در راستای اقتصاد مقاومتی  داشته باشد و این امر به علت سابقه دیرینه ایران در زمینه هنر و صنایع دستی است.

شایان ذكر است  طبق اعلام دبیرخانه استانی نتایج این مرحله تا آخر هفته جاری  به اطلاع مناطق رسانده خواهد شد و در این مرحله از هر گرایش دو نفر برتر به مرحله اول كشوری راه پیدا خواهند كرد. 

به اشتراک بگذارید :