20 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۱۹:۰۹:۲۷
کد مطلب:  vX2koDOR
ديدار مدير كل شاهد و ايثارگران وزارت آموزش و پرورش با شهيد زنده استان لرستان

مديركل امور شاهد و ايثارگران وزارت آموزش و پرورش با سفر به استان لرستان از شهيد زنده، سيد نور خدا موسوي و خانواده وي ديدار و از استقامت و حلم همسر فرهنگي اين شهيد تقديركرد

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از اداره كل امور شاهد و ايثارگران، محمدرضا رزاقي كه براي بازديد از مدارس شاهد به استان لرستان سفركرده بود از سيد نور خدا موسوي در منزل وي عيادت و از استقامت و حلم همسر فرهنگي وي تقديركرد.

بر اساس اين گزارش؛ سید نور خدا موسوی، دلاورمرد لرستانی كه دوشادوش دیگر رشیدمردان این سرزمین برای مقابله با گروه ملعون ریگی حضور داشت که پس از دلاوری‌های بسیار از ناحیه سر مجروح شد و اکنون 9 سال است در کما به سر می‌برد.

سید نور خدا موسوی 9 سال است که شهید زنده مانده و فرزندانش روزبه‌روز با دلهره و اضطراب بزرگ می‌شوند؛ ترس از اینکه روزی نور خانه‌شان کم‌رنگ شود.

خانه‌ای که نورِ خدا در آن پیچیده و نفس‌های پدر دلگرمی زهرا و محمد شده است؛ پدری که زیباترین تفسیر عشق، شجاعت و ایثار است و شاید خدا خواسته این سید عزیز شهید زنده بماند تا به بندگانش بیاموزد که راه عزت و شهادت هیچ‌گاه بسته نخواهد شد.

برخود مي باليم كه زناني چون همسر اين شهيد زنده با صبر و استقامت مثال زدني زينب وار وظيفه پرستاري را بعهده گرفته و  به احترام ايشان تمام قد مي ايستيم.

به اشتراک بگذارید :