28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۱۱:۵۴:۱۵
کد مطلب:  qhKia4WF
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نشست تخصصی مدیران 21 گانه مناطق شهرستان های استان تهران:
توسعه مشارکت های مردمی از سیاست های اصلی دولت تدبیر و امید است

نشست تخصصی مدیران آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور مدیرکل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، شورای معاونین آداره کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و روسای مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران در ناحیه 2 ری برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: توسعه مشارکت های مردمی در آموزش و پرورش در سه محوراصلی بنا شده است که توسعه مشارکت اولیای دانش آموزان، فرهنگیان و خود دانش آموزان را در بر میگیرد.

وی با اشاره به توسعه حقوق شهروندی که از اهداف اصلی دولت تدبیر و امید است ، تاکید کرد: آموزش و پرورش باید از پتانسیل ارزشمند شوراهای دانش آموزی به عنوان نمایندگان دانش آموزان استفاده کند و از نظرات و پیشنهادات آنها در جهت بهبود کیفیت تعلیم و تربیت بهره گیرد.

فولادوند با تاکید بر اینکه ما برای جامعه ای تصمیم گیری می کنیم که باید از نیازهای آنها اطلاعات کامل و جامع داشته باشیم ، تصریح کرد: توجه داشته باشیم که اگر آموزش گیرندگان ،دیدگاه های ما را پذیرش نکنند هیچ گاه آموزش ما موفق نخواهد بود و به نتیجه مطلوب نخواهد رسید.

این مقام مسئول دانش آموزان را سرمایه های اصلی و بزرگ نیروی انسانی هر جامعه ای دانست و افزود: ما باید تمرین مدیریت و دموکراسی را به دانش آموزان مان آموزش دهیم تا بتوانیم به جامعه ای پویا و توسعه یافته دست یابیم.

به اشتراک بگذارید :