2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۰۹:۰۰:۰۰
کد مطلب:  xy2e39EM
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
272 پروژه در شهرستان های استان تهران به بهره برداری رسیده است

آیین تجلیل از فعالین و برگزیده گان پروژه مهر شهرستان های استان تهران با حضور معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،شورای معاونین اداره کل و روسای مناطق 21 گانه شهرستان های استان در سالن معلم شهریار برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، آیین تجلیل از فعالین و برگزیده گان پروژه مهر شهرستان های استان تهران با حضور معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،شورای معاونین اداره کل و روسای مناطق 21 گانه شهرستان های استان در سالن معلم شهریار برگزار شد.

عبدارضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن تقدیر از فعالان شورای پروژه مهر سال 1395 گفت: 382 کلاس درس در دولت تدبیر و امید به آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اضافه شد.

وی افزود: باید با آسیب شناسی ضعف ها و مشکلات پروژه مهر سال تحصیلی گذشته به گونه ای عمل کنیم که در سال تحصیلی پیش رو با کمترین ضعف ها ، بازگشایی باشکوهی را برای مدارس استان داشته باشیم.

فولادوند ضمن ارائه آمار جمعیتی فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان های استان تهران گفت: مهاجر پذیر بودن شهرستان های استان تهران و همچنین پیچیدگی های مسکن مهر در این استان سبب شده است تا در سالهای آتی با چالش نیروی انسانی در آموزش و پرورش این استان مواجه شویم که باید از هم اکنون با برنامه ریزی صحیح بتوانیم آن را مدیریت کنیم.

 مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان با اشاره به نیاز اصلی شهرستان های استان تهران به توسعه فضاهای آموزشی ، خاطرنشان کرد: کلیه فضاهای آموزشی و پرورشی که توسط شرکت های عمرانی ساخته می شود باید زیر نظر اداره کل نوسازی انجام شود.

 

به اشتراک بگذارید :