18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۱۴:۱۴:۴۳
کد مطلب:  Xm6upOXF
طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛
مدیر جدید آموزش و پرورش شبسترمنصوب شد

با صدور حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی و با حضور معاون تربیت بدنی وسلامت استان، ابوالفضل اکرمی به عنوان مدیر آموزش و پرورش شبسترمنصوب شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ رسول صادقی ضمن قدردانی از زحمات مدیر پیشین افزود: نگاه ما به آموزش و پرورش بایستی نگاه آموزشی باشد به نوعی که موجب کاهش خشونت از فرزندان گردد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان تصریح کرد: تا زمانی که مدارس را به کانون نشاط و شادابی تبدیل نکنیم به کانون  افسرده تبدیل خواهد شد و این جزء رسالتهای آموزش و پرورش است که محیط مدرسه را با نشاط سازد.

 در پایان مراسم با ابلاغ حکم مسئولیت از طرف مدیر دستگاه تعلیم و تربیت توسط معاون تربیت بدنی وسلامت استان، ابوالفضل اکرمی به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شبستر معرفی و از تلاشهای ابوالفضل سرتیپی در طول مدت تصدی این پست قدردانی شد.

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و مجموعه کارکنان آموزش و پرورش استان ضمن تبریک این انتصاب، توفیق و سربلندی روزافزون هردو عزیز را در کلیه شئونات زندگی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایند.

به اشتراک بگذارید :