26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۱۰:۱۹:۴۸
کد مطلب:  OGDQtkCC
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری:
خوب درس خواندن بهترین قدردانی از خیرین مدرسه ساز است

آیین نکوداشت خیرین مدرسه ساز کاوه آهنگر ومینو نیک نیان با حضور مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری، بخشدار، امام جمعه قیامدشت، معلمان و دانش آموزان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل ازناحیه یک ری، با حضور بهروز نصیری مدیر اداره، بابایی بخشدار خاوران، حجت الاسلام امیری امام جمعه قیامدشت، نمایندگان خیرین، دانش آموزان و معلمان مدارس کاوه آهنگر و مینونیک نیان آیین نکوداشت خیرین مدرسه ساز برگزارشد.

 

بهروز نصیری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری در این آیین گفت: باید از کسانی که با گذشتن از جان و مال خود، قدم در راه خیر و انفاق برمی دارند به نحوه شایسته ای قدردانی کرد.

 

وی در ادامه با بیان این مطلب که باید از خیرین یاد بگیریم تا در آینده بتوانیم برای فرزندان ایران اسلامی قدم برداریم اظهار داشت: اگر می خواهید خیرین از شما دانش آموزان راضی و خشنود باشند باید با خوب درس خواندن به این خواسته آنان جواب دهیم تا درپیشرفت و سربلندی کشور شریک باشیم.

 

شایان ذکر است دبستان کاوه آهنگر با همت خیرین نیک اندیش محمد سرپوشان و غلامحسین حجازی و دبیرستان نیک نیان به همت  دکترمینو نیک نیان درمهر ماه سال تحصیلی جاری به بهره برداری رسیدند که در آیین تجلیل از خیرین مدرسه ساز با اهداء لوح از آنان تقدیر به عمل آمد.

 

 

به اشتراک بگذارید :