3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۱۰:۱۷:۰۶
کد مطلب:  T5WNdmCs
معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در همایش مدیران مدارس نمونه دولتی در اسلامشهر:
مدیران مدارس به عنوان راهبران آموزشی از سرمایه های ارزشمند كشور هستند

نشست مدیران مدارس نمونه دولتی مناطق شهرستان های استان تهران با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به میزبانی اسلامشهر برگزار شد.

 

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این نشست میر رضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره كل شهرستان های استان تهران با اشاره به نقش و اهمیت راهبری آموزشی و كاركردهای اثرگذار آن در حوزه آموزش و پرورش گفت: مدیران مدارس به عنوان راهبران آموزشی از سرمایه های ارزشمند كشور و دربرگیرنده مهم ترین و اساسی ترین الگوهای نظارت، هدایت و راهبری هستند.

در ادامه عبداله پور کارشناس مسئول مدارس خاص در وزارت آموزش و پرورش نیز با اشاره به جایگاه مهم و والای صنعت در كشورتاکید کرد: توجه به توسعه متوازن به عنوان اساس وشاخصی كارآمد برای توسعه پایدار در مقطع متوسطه از ضروریات است.

وی ضمن اشاره به لزوم آینده نگر بودن مدیران تصریح كرد: مدیران ما باید علاوه بر برخورداری از بینشی آینده نگر، دهه های پیش رو را ببینند و مطابق آن برنامه ریزی نمایند.

 

عبداله پور در ادامه پس از بیان اهمیت عملكرد مدیران در تحقق اهداف و سیاست گذاری های كلان مدارس خاص به ویژه مدارس نمونه دولتی، به بررسی دستورالعمل آزمون ورودی و ثبت نام دانش آموزان در مدارس نمونه دولتی پرداخت.

 

 

گفتنی است در این نشست مدیران مدارس نمونه و كارشناسان به بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل، طرح ها و برنامه های مختلف پرداختند.

به اشتراک بگذارید :