28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۱۵:۳۶:۳۹
کد مطلب:  1BBJ1dMg
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
مسافران استان خوزستان در ایام تعطیلات نوروز رایگان اسکان داده می شوند

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از پذیرش و اسکان مسافران استان خوزستان به صورت رایگان در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی ماداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، نشست تخصصی مسئولین تعاون و امور رفاهی مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران با حضور شهبازبیگی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی، عارفی رئیس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل شهرستانهای استان تهران برگزار شد.

شهباز بیگی در این نشست تخصصی که در راستای بحث اسکان ویژه ایام نوروز بود با اشاره به وضعیت رو به رشد و مثبت میزبانی شهرستان های استان تهران در  پذیرایی از مسافرین فرهنگی و غیر فرهنگی در ایام نوروز و تعطیلات  تابستان گذشته اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا در جهت ارتقاء و بهبود کیفیت و کمیت مراکز اسکان و پذیرش مسافرین نسبت به سال قبل روند رو به رشد داشته باشیم.

این مقام مسئول در ادامه با تاکید بر این مطلب که باید تلاش کنیم مراکز اسکان در سطح شهرستانهای استان تهران را از نوع الف به نوع و گروه ویژه ارتقاء دهیم  تصریح کرد: با تجهیز و بازنگری در وسایل و امکانات مراکز اسکان تا قبل از آغاز تعطیلات نوروز می توان ارائه خدمات به مسافرین را به بهترین شکل ممکن انجام داد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با بیان این نکته که نوع برخورد و نحوه خدمات رسانی به مسافرین دارای اهمییت فراوانی می باشد تأکید کرد: برگزاری جلسات توجیهی ویژه مدیران و مسئولین مراکز اسکان و نیروهایی که در این مراکز مشغول به خدمت هستند برای بالا بردن سطح رضایت مسافرین گام مهم و موثری در این امر می باشد.

در ادامه این نشست مسئولین تعاون و امور رفاهی مناطق به بیان دیدگاه ها و نطقه نطرات خود در زمینه اسکان پرداختند.

شایان ذکر است در این نشست و به اتفاق آرا مصوب شد مسافرین استان خوزستان که به دلیل پدیده گرد و غبار و بروز مشکلات قطع آب و برق دچار مشکلات فراوانی شده بودند در ایام نوروز و به صورت رایگان در مراکز اسکان پذیرش شوند.

به اشتراک بگذارید :