23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۰۹:۱۱:۲۲
کد مطلب:  GvIKKzrw
رئیس سازمان نهضت سواد آموزی:
الزام شرکت آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی در دوره‌های آموزشی/ 15 اسفند ماه پایان مهلت ثبت نام

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی، گفت: آموزش دهندگان برای تداوم همکاری در سال آینده باید در دوره‌های آموزشی که مهلت ثبت نام آن تا 15 اسفند ماه تعیین شده شرکت داشته باشد.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از سازمان نهضت سواد آموزی، علي باقرزاده از ثبت‌نام بیش از 33 هزار نفر آموزش دهنده برای دوره‌های آموزشی جدید در سامانه توانمند سازی آموزش دهندگان خبرداد و اظهاركرد: این رقم تا روز 11 اسفند ماه با توجه به ثبت در پرتال جهاد دانشگاهی ارائه می‌شود.

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی تصريح كرد: استان‌های اردبیل، کهگیلویه و بویر احمد، شهر تهران، فارس و آذربایجان شرقی بیشترین درصد ثبت نامی را تاکنون داشته‌اند.

وي خاطرنشان كرد: این مسئله از آن جهت اهمیت دارد که اگر آموزش دهندگان تا پایان مهلت قانونی که 15 اسفند ماه است در پرتال ثبت نام نکنند امکان ادامه فعالیت در سال 96 را ندارند.

باقرزاده افزود: در سال آینده در صورتی افراد امکان همکاری با کلاس‌های سواد آموزی را دارند که در این دوره‌ها شرکت کرده باشند بنابراین باید در این فرصت کوتاه برای ثبت نام استفاده کنند.

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی با بیان اینکه مراحل ضبط برنامه‌ها برای دوره‌های آموزشی در حال انجام است، گفت: از روز 12 فرودین سال 96 بار گذاری مطالب برای استفاده آموزش دهندگان انجام می‌شود.

وي، افزود: آموزش دهندگان تا پایان خرداد ماه مهلت داشته تا مطالب را مطالعه کرده و تا پایان تیر ماه حوزه‌های آزمون برای آنها در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی تصریح کرد: آموزش دهندگان در بازه زمانی معین شده بر اساس اظهار آمادگی خود به مراکز جهاد دانشگاهی منطقه به صورت حضوری اعلام آمادگی کرده و آزمون‌های آنلاین از آنها به عمل می‌آید.

باقرزاده یادآور شد: تاکنون استان‌های قم، سمنان، زنجان، مرکزی، شهرستان‌های استان تهران، چهار محال بختیاری و قزوین ثبت نام‌های کمتری در این دوره‌ها داشتند.

به اشتراک بگذارید :