26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۲:۴۵:۰۵
کد مطلب:  KL9TabMC
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
کارگاه کشوری آموزشی تربیت مدرس مداخلات پیشگیری از رفتار پرخطر در بین نوجوانان به میزبانی شهرستان های استان تهران برگزار شد

محمد رحیم، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری کارگاه آموزشی تربیت مدرس مداخلات پیشگیری از رفتار پرخطر در بین نوجوانان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد رحیم، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،  با اشاره به این امر که این کارگاه در راستای اجرای تفاهم نامۀ همکاری مشترک وزارت آموزش و پرورش و وزارت کشور برگزار می شود، ادامه داد: در این دوره از کارگاه ها که در چارچوب سند تقسیم کار ملی و کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی برگزار می شود، تعداد 70 نفر از مشاورین منتخب به نمایندگی از تمامی استان های کشور آموزش های لازم را در زمینه پیشگیری از مصرف الکل فراخواهند گرفت.
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، اظهار داشت: مدرسان این دوره از اساتید برجسته و متخصصین از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و حوزۀ پزشکی قانونی به تشریح مباحث مد نظر پرداختند.
در این آئین دو روزه نادر منصور کیایی، مدیر کل دفتر مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی به عنوان میهمان ویژه برای حاضران به ایراد سخنرانی پرداخت.

به اشتراک بگذارید :