26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۰۸:۳۵:۰۴
کد مطلب:  XJm9o1eD
معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ری:
نیت پاک و صداقت در رفتار سبب اثر بخشی عمیق فعالیت های تربیتی ، در دانش آموزان خواهد شد

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ری، با صدور پیامی، با درود به روح پاک و مطهر شهیدان رجایی و باهنر ، بنیانگذاران نهاد مقدس امور تربیتی؛ هشتم اسفند ماه سالروز امور تربیتی و تربیت اسلامی، را گرامی داشته و این روز را به کلیه همکاران آموزشی و تریبتی ناحیه 2 شهر ری ، به ویژه دست اندرکاران امور پرورشی مدارس، تبریک گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد اسدنژاد، معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ری، با صدور پیامی، با درود به روح پاک و مطهر شهیدان رجایی و باهنر ، بنیانگذاران نهاد مقدس امور تربیتی؛ هشتم اسفند ماه سالروز امور تربیتی و تربیت اسلامی، را گرامی داشته و این روز را به کلیه همکاران آموزشی و تریبتی ناحیه 2 شهر ری ، به ویژه دست اندرکاران امور پرورشی مدارس، تبریک گفت.

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ری، اظهار داشت: فعالین حوزه ی امور تربیتی ، نقش برجسته ای در فضاسازی فرهنگی برای دفاع از ارزش های انقلاب، مقابله با توطئه های فرهنگی استکبار و تحکیم سازه های معنوی خانواده، جامعه و اخلاق در مدارس دارند.

وی افزود: نیت پاک و صداقت در رفتار سبب اثر بخشی عمیق فعالیت های تربیتی ، در دانش آموزان خواهد شد.

اسدنژاد خاطرنشان کرد: در کنار معلمین پرورشی ، معلمان دروس دیگر، خصوصا دروس تخصصی و پایه مثل ریاضی و فیزک و شیمی و ... در راهنمایی، مشاوره تربیتی، تبلیغ و گسترش باور ها و ارزشهای اسلامی ، انسانی و اخلاقی می توانند بسیار نقش آفرین باشند.

به اشتراک بگذارید :