23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۰۸:۳۰:۵۰
کد مطلب:  bG9cGCAk
مدیر آموزش و پرورش پیشوا خبر داد:
برنامه های هفته امور تربیتی و تربیت اسلامی در آموزش و پرورش پیشوا اعلام شد

مدیر آموزش و پرورش پیشوا برنامه های هفته بزرگداشت امور تربیتی و تربیت اسلامی را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل ازپیشوا برنامه های هفته بزرگداشت امور تربیتی و تربیت اسلامی از سوی مدیریت آموزش و پرورش پیشوا اعلام گردید.

رحیم جهانی مدیر آموزش و پرورش پیشوا ضمن عرض تبریک و گرامیداشت سالروز امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی گفت: در این راستا دستورالعمل و برنامه های پیش بینی شده به مدارس ابلاغ شده است.

وی از تشکیل ستاد بزرگداشت هفته تربیت اسلامی در این مدیریت خبر داد و افزود: برنامه های تبلیغی در سطوح مختلف متناسب با روز امور تربیتی و تربیت اسلامی انجام می شود.

مدیر آموزش و پرورش  تصریح کرد: اجرای برنامه متمرکز تجلیل از معاونین و مربیان و مشاورین در قالب همایش سفیران تربیت از مهم ترین برنامه های این هفته است که روز سه شنبه دهم اسفند ماه در محل سالن ولایت برگزار می گردد.

وی دیدار دست اندرکاران امور تربیتی و پرورشی با امام جمعه محترم ، گرامیداشت شهدای امور تربیتی و تجلیل از خانواده معظم شهدا، اجرای ویژه برنامه تجلیل از مربیان و معاونین پرورشی در قالب برنامه سپاس مربی در سطح مدارس ، تجلیل از پیشکسوتان امورتربیتی را از دیگر برنامه های این هفته عنوان کرد.

به اشتراک بگذارید :