2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ ۱۰:۰۵:۵۱
کد مطلب:  zlgXCMBZ
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
ما با سیاست مدرسه محوری و با شعار به مدرسه برمی گردیم از خیرین ارزشمند تکریم می کنیم

معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در آئین تجلیل از خیرین مدرسه ساز هنرستان دخترانه سیمای ایمان گفت: ما با سیاست مدرسه محوری و با شعار به مدرسه برمی گردیم از خیرین ارزشمند تکریم می کنیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل ازناحیه2بهارستان، محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، ضمن اشاره به مدیریت منابع انسانی گفت: مدیریت منابع انسانی قرار است کمک کند تا سازمان، در افق زمانی بلند مدت، با کمترین هزینه، حداکثر کارایی را از کارکنان برای حرکت در راستای اهداف استراتژیک سازمان، کسب نماید.

وی افزود: ما با سیاست مدرسه محوری و با شعار به مدرسه برمی گردیم از خیرین ارزشمند تکریم می کنیم و هدفمان آماده شدن دانش آموزان برای آینده و سربلندی ایران اسلامی می باشد.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران درادامه تصریح کرد:  شهرستان بهارستان نیازمند فضاهای ورزشی بیشتر است و با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر تحصیل،تهذیب و ورزش به عنوان بال های تعالی وپیشرفت دانش آموزان ، یادآور شد: آموختن مهارت های زندگی جزو ضروریات نظام آموزشی ماست و باید در این زمینه تلاش های بسیار جدی صورت گیرد.

به اشتراک بگذارید :