28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ ۰۸:۲۰:۰۰
کد مطلب:  TEVbipk9
مدیر آموزش و پرورش شهریار در اولین نشست کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر:
افق کلی ابلاغ سیاست های مبارزه با مواد مخدر آینده نگری است

اولین نشست کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به ریاست مدیر آموزش وپروش شهریار وبا حضور نمایندگان ادارات و سازمانهای شهرستان در اتاق شورای آموزش و پرورش شهریار تشکیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، اولین نشست کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به ریاست مدیر آموزش و پروش شهریار و با حضور  نمایندگان ادارات و سازمانهای شهرستان در اتاق شورای آموزش و پرورش شهریار تشکیل شد.

علی ذبیحی، مدیر آموزش و پرورش شهریار در ابتدای این نشست با اشاره به مواد مخدر به عنوان یکی از آسیبهای جدی هر جامعه اظهار داشت: جغرافیای کشور ایران طوری است که در کریدر مواد مخدر قرار گرفته و این عامل باعث شده است که همیشه در معرض تهدید قرار گیرد .

وی با اشاره به سیاست های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری هدف کلی از ابلاغ این سیاست ها را گریز از اکنون گرایی و مدیریت هدفمند عنوان کرد، که مبتنی بر آینده نگری است.  

مدیر آموزش و پرورش شهریار در پایان گفت :کمیته فرهنگی می بایست همه ابزارهایی که منجربه پیش گیری از بروز اسیب ها می شود را سیاست گذاری و با استفاده از ظرفیت های منطقه ای راه کار هایی را پیش بینی کند.

گفتنی است این نشست حاضرین به ارائه پیش نهادها و توانمندیهای اداره خود در جهت کاهش و پیشگیری از مواد مخدر پرداختند.

به اشتراک بگذارید :