0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ ۰۸:۱۵:۰۰
کد مطلب:  heDrTt2N
مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس:
خیرین مدرسه ساز، شعله های امید به آینده را در دل فرزندان و دانش آموزان این مرز و بوم روشن می کنند

آئین تجلیل از خیران نیک اندیش مدرسه غدیر 1 شهرستان قدس در این آموزشگاه برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، آئین تجلیل از حامد شفیعی ها، محمدحسین اربابی وحدت و سیدمحمد دعایی اسکویی، خیران نیک اندیش مدرسه غدیر 1 شهرستان قدس با حضور این سه خیر، مسئولین شهرستان و تعدادی از مدیران مدارس، اولیا و دانش آموزان دبیرستان شاهد غدیر 1  در این آموزشگاه برگزار شد.

محمدرضا بهمنش، مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس در این آئین گفت: تلاش خیرین در توسعه فضاهای آموزشی بسیار ارزشمند است و توانسته است بخشی از تنگنا های فضای آموزشی و پرورشی این شهرستان را التیام بخشد.

مدیر آموزش و پرورش ن قدس افزود: تجلیل از خیرین، تجلیل از یک مفهوم ارزشمند، تجلیل از بزرگ منشی و روحیه ی مهربانی و ایثار است.

وی هزینه برای آموزش و پرورش را  موجب توسعه اقتصادی و فرهنگی جامعه دانسته و گفت: شکوه و بزرگی مدرسه سازی آن قدر والاست که وصف این عشق در کلام نمی گنجد.

بهمنش در اظهار داشت: خوشا به حال خیرین عزیزی که شعله های امید به آینده را در دل فرزندان و دانش آموزان این مرز و بوم روشن و وارد دنیای بزرگ و شیرین مدرسه سازی شده و باقیات الصالحات نیکویی را از خود بر جا گذاشتند.

در ادامه آئین، حامد شفیعی ها، یکی از سه خیر این مدرسه به حاضران گفت: از این آئین انرژی گرفته و انگیزه آنان جهت ساخت مدارس خیری غدیر 2 و بالاتر را افزایش داده است.

وی با معرفی آموزش و پرورش، به عنوان بستر پیشرفت هر جامعه ای، خطاب به دانش آموزان توصیه کرد: قدر دوران تحصیل را بدانید چرا که خاطرات دوران مدرسه آن قدر زیباست که غبار گذشت زمان نمی تواند آن را کم رنگ نمایند و این خاطرات همیشه برای انسان نو و شیرین است.

در ادامه از خیران این آموزشگاه تجلیل و قدردانی شد.

شایان ذکر است اجرای دل نوشته های دانش آموزان و گروه تئاتر با موضوع غدیر مورد توجه و نحسین حاضرین قرار گرفت و از دانش آموزان برتر این آموزشگاه تقدیر شد.

به اشتراک بگذارید :