3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ ۱۱:۰۳:۴۴
کد مطلب:  C1WvHwun
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در آئین تجلیل از مربیان پرورشی:
نقش مربیان تربیتی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعال و تأثیرگذار است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در آئین تجلیل از مربیان پرورشی گفت: نقش مربیان تربیتی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعال و تأثیرگذار است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، آئین نکوداشت 8 اسفندماه روز امورتربیتی و تربیت اسلامی در سالن همایش های اردوگاه شهید منتظری شهرستان شهریار برگزار شد.
عبدالرضا فولادوند، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این آئین ضمن تبریک و گرامیداشت روز امور تربیتی، گفت: هدف از تشکیل این نهاد مقدس، گسترش و تعمیق ارزش های اسلامی به فراگیران بود.
وی در ادامه افزود: فطرت پاک نسل جوان سرشار از ذوق، هنر و استعداد است و باید این استعدادها را در مسیر صحیح قرار داد.
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن تقدیر از اقدامات ارزشمند مربیان امور تربیتی در مدارس در جهت اهداف ترسیم شدۀ دولت در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ادامه داد: بی شک نقش مربیان تربیتی مدارس در پیشگیری از آسیب های اجتماعی نقشی فعال و تأثیرگذار است.
فولادوند در بخشی دیگر از سخنان خود آفت زدایی از زمین کشت و کار آموزش و پرورش را مهم ترین عرصۀ پیش روی مربیان تربیتی مدارس دانست و با تأکید بر این امر که تا زمانی که آموزش و پرورش از آسیب های اجتماعی آفت زدایی نشود، هیچ گونه آموزشی در دانش آموزان تأثیرگذارنخواهد بود اظهار داشت: باید توجه داشت که فعالیت ها و اقدامات غیر کارشناسی در هر حوزه ای می تواند آسیب رسان باشد و برای ورود به هر حوزۀ آموزشی می بایست از تخصص متخصصان و نظرات صاحب نظران آن بهره برد.
این مقام مسئول در پایان ضمن تقدیر از فعالیت های ارزشمند مربیان تربیتی در مدارس، توجه ویژه این قشر به آموزش های حقوق شهروندی را مهم ارزیابی کرد و گفت: دانش آموزان در پرتوی تعالیم دینی می بایست گام به گام با حقوق شهروندی آشنا شوند.

به اشتراک بگذارید :