23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۰۹:۰۰:۰۰
کد مطلب:  6JNmXH9U
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
گسترش فرهنگ اقامه نماز از برنامه های مهم این معاونت است

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: گسترش فرهنگ اقامه نماز و آشنایی هر چه بیشتر دانش آموزان با مفاهیم قرآنی از برنامه های مهم این معاونت است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: کشف و پرورش استعدادهای قرآنی در بین دانش آموزان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که باید به آن توجه جدی صورت گیرد.

وی افزود: در راستای جذاب تر نمودن هر چه بیشتر برنامه های قرآنی و اشاعه فرهنگ نماز در بین دانش آموزان ، معاونت پرورش و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اقدام به برگزاری دوره ضمن خدمت با عنوان طرح مبین برای مدارس نموده است که این آموزش ها در جذب دانش آموزان بسیار موثر قابل اهمیت بوده است.

هاشمی با اشاره به اینکه مسابقات قرآنی رویکرد مهارت افزایی دارد، تاکید کرد:ما از دانش آموزان منتخب در تلاوت های مجالس مختلف آموزش و پرورش و سایر ارگان ها استفاده می نماییم تا علاوه بر کسب مهارت های لازم، مشوق آنها در اشاعه فرهنگ قرآنی نیز باشیم.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: دوره های توانمندسازی آموزشی برای تقویت مهارت ها و آماده سازی جهت شرکت در مسابقات استانی و منطقه ای ، از جمله فعالیت هایی است که در این معاونت به آن توجه ویژه های می گردد.

 

 

به اشتراک بگذارید :