22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۰۹:۰۸:۰۵
کد مطلب:  UiBMKZCc
معاون آموزش متوسطه اداره کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
تقویت نظارت و به کارگیری نیروهای توانمنداز ضروریات کار در مدارس بزرگسالان است

معاون اموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: لزوم پیشگیری و ممانعت از وقوع هر گونه تخلف و جعل در مدارس بزرگسالان ضروری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،عبادی کارشناس مسئول آیین نامه و مقررات وزارت آموزش و پرورش ضمن تشریح و تحلیل آیین نامه جدید تصریح كرد: در راستای روز آمد كردن شیوه های اجرا و پاسخگویی كارآمد به مسایل موجود در حوزه مدارس بزرگسالان، پس از انجام بررسی های مختلف و اتخاذ راهكارهای اجرایی مناسب شورای عالی آموزش و پرورش اقدام به تدوین آیین نامه آموزشی جدید مدارس بزرگسالان نمود كه به زودی به استان ها ابلاغ خواهد شد.

در ادامه معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن تأكید بر اهمیت و حساسیت موضوع اظهار داشت: لازمه حصول و افزایش اعتماد مدیران این حوزه ارتقای دانش و بالابردن آگاهی است.

 وی در ادامه یادآور شد كه داشتن برنامه و تقویم اجرایی، تسلط بر آیین نامه ها، تقویت نظارت و راهنمایی و نیز كنترل فعالیت ها و بكارگیری نیروهای اداری توانمند از ضروریات كار در مدارس بزرگسالان است.

 

شفیع پوردر پایان با اشاره به لزوم پیشگیری و ممانعت از وقوع هر گونه تخلف و جعل، توجه بیش از پیش مدیران به روند ثبت نام و فرآیند آموزشی را در این مدارس خواستار شد.

 شایان ذكر است در این كارگاه آموزشی  كارشناسان دوره دوم متوسطه استان پیرامون نكات و موارد مهم ثبت نام در مدارس بزرگسالان به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :