27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۰۸:۵۱:۵۳
کد مطلب:  tfDocypK
با حضور مسئولین جواد آباد:
آئین نکو داشت خیر مدرسه ساز هادی سماعی برگزار شد

آئین نکوداشت خیر مدرسه ساز دکتر هادی سماعی با حضور مسئولین شهر، دبیران،اولیا و دانش آموزان در آموزشگاه «زنده یاد هانیه سماعی»روستای محمدآباد منطقه جوادآباد، برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از جوادآباد، آئین نکوداشت خیر مدرسه ساز دکتر هادی سماعی در آموزشگاه «زنده یاد هانیه سماعی» روستای محمدآباد بخش جوادآباد، برگزار شد.

عباس کیوانلو، مدیر مدیر آموزش و پرورش جوادآباد در این باره با اشاره به این امر که  آموزشگاه هانیه سماعی که مزین به نام دختر فقید دکتر هادی سماعی است، گفت: این آموزشگاه با زحمات بی دریغ همکاران فرهنگی ام، و تلاش مستمر و بی وقفه دانش آموزان از افتخارات آموزشگاه های منطقه جوادآباد است.

وی در ادامه خطاب به خانوادۀ خیر مدرسه ساز، ضمن اذعان به این امر که در برآورده شدن اهداف عالی و بلند شما از هیچ کوششی مضایقه نخواهد داشت، افزود: فراگیری علم و دانش یکی از بهترین راه های خدمت به جامعه و تشکر از خداست.

سماعی، نمایندۀ خانوادۀ خیر مدرسه ساز نیز ضمن اشاره به دوران تحصیل خود و کسب رتبه 15 در آزمون ورودی پزشکی گفت: از همه ی شما آینده سازان این کشور می خواهم در راه کسب علم، نهایت تلاش و کوشش خود را بکار ببندید.

وی در ادامه ضمن تأکید بر این ام که فضای صمیمی و عاطفی این آموزشگاه باعث شعف و اطمینان خاطر این خانواده به پیمودن هر چه بیشتر در این راه سراسر نور و عشق شد، ادامه داد: تا کنون 5 آموزشگاه به نام هانیه عزیزم دراقصی نقاط ایران ساخته شده و در اختیار  آموزش و پرورش قرار گرفته است.

این خیر مدرسه ساز در پایان  اظهار امیدواری کرد: امید است بتوانیم به زودی ساخت آموزشگاه هانیه 6 را در آینده نزدیک در منطقه غیر برخوردار جوادآباد آغاز کنیم.

گفتنی است در پایان این آئین از زحمات بی شائبه دکتر سماعی توسط دانش آموزان آموزشگاه هانیه سماعی با اهدا تقدیرنامه و هدیه تجلیل به عمل آمد.

 

به اشتراک بگذارید :