22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۰۸:۴۷:۲۵
کد مطلب:  oW1GUvvV
وزیر آموزش و پرورش در بازدید از بیمارستان فرهنگیان شهید باهنر:
کاهش دغدغه های درمان و ارتقای کیفیت خدمات پزشکی به فرهنگیان از اولویت های آموزش و پرورش است

وزیر آموزش و پرورش کاستن از دغدغه های درمان وارتقای کیفیت خدمات پزشکی به فرهنگیان رااز اولویت های این وزارتخانه قلمداد کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ،شامگاه روز پنجشنبه دکتر فخرالدین دانش آشتیانی به صورت سر زده از بیمارستان فرهنگیان شهید باهنر تهران بازدیدو از نزدیک با  فرهنگیان حاضر دراین مرکز درمانی درباره مشکلات مرتبط با درمان و سلامت گفتگو کرد.

براساس این گزارش وزیر آموزش و پرورش، ضمن بازدید از بخش های مختلف این  بیمارستان و عیادت از چند بیمار فرهنگی، توجه و ارتقای سطح سلامت و بهداشت را یکی از شاخص های توسعه یافتگی جوامع توصیف کرد و گفت : دولت تدبیر و امید به مقوله سلامت توجه ویژه ای دارد و باید تلاش کنیم تا این نگاه و توجه درباره  سلامت و افزایش خدمات پزشکی به فرهنگیان و خانواده هایشان پررنگ تر شود.
عضو کابینه تدبیر و امید با بیان این که پرورش نسلی سالم و تندرست در گرو داشتن معلمانی سالم است، افزود : باید  به گونه ای قدم برداریم و برنامه ریزی کنیم که معلمان دغدغه های درمان نداشته باشند و  هم و غم آنان معطوف به آموزش و تربیت کودکان و نوجوانان باشد.
وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد : اهتمام به امر سلامت و ارتقای سطح خدمات  رسانی مراکز درمانی فرهنگیان و افزایش خدمات پزشکی به معلمان از اولویت های وزارت آموزش و پرورش است .
گفتنی است در این بازدید مدیرکل دفتر وزارتی و مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران ،وزیر آموزش و پرورش را همراهی کردند .

 

به اشتراک بگذارید :