20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ ۰۹:۴۵:۳۱
کد مطلب:  xGpsoryx
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
مسابقات ورزشی کارکنان اداری اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان اداره کل آموزش و پرورش استان تهران در رشته های فوتسال و تنیس روی میز خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت شهرستان های تهران گفت:مسابقات ورزشی همکاران اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در رشته های تنیس روی میز و فوتسال با حضور پر شور و استقبال کم نظیر همکاران اداری ادره کل برگزار گردید.

وی افزود :این مسابقات در رشته ورزشی فوتسال با حضور 12 تیم انجام شد که پس از برگزاری بازیهای مرحله گروهی و حذفی در نهایت به ترتیب تیمهای معاونت تربیت بدنی و سلامت،پشتیبانی الف و پشتیبانی ب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

رحیم تصریح کرد: مسابقات تنیس روی میز با قریب به 40نفر از همکاران اداری و به صورت دو حذفی  برگزار شد و در پایان آقای رجب اکبری از معاونت تربیت بدنی و سلامت مقام اول،آقای محسن عارفی از معاونت پشتیبانی مقام دوم و آقای سید سعید هدایتی از معاونت آموزش متوسطه به مقام سوم دست یافتند.

 

شایان ذکر است از تیم ها و نفرات برتر در هر دو رشته با حضور مدیرکل محترم و اعضای محترم شورای معاونین در محل سالن همایش ولایت ادره کل با اهداء کاپ و مدال و لوح تقدیر به عمل آمد.

 

 

به اشتراک بگذارید :