20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ ۰۸:۳۳:۵۰
کد مطلب:  ti21IAA6
مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان:
دست توانمند خیرین، یاری رسان دولت در امر مدرسه سازی است

مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان در آئین تجلیل از خیرین مدرسه ساز مدارس ناحیه2بهارستان گفت: دست توانمند خیرین، یاری رسان دولت در امر مدرسه سازی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه2بهارستان،حسینعلی بنار مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان در آیینی که جهت تجلیل و تقدیر از خیرین مدرسه ساز ناحیه2بهارستان در مدارس شهیدان تقی زاده شماره2 و 5،و مرحوم زنجانی فر برگزار شد، نقش خیرین را در امر مدرسه سازی مهم و حیاتی دانست و گفت: دست توانمند خیرین، یاری رسان دولت در امر مدرسه سازی است.

وی هدف از برگزاری این مراسم را حضور شخص خیر در کنار دانش آموزان،اولیا و معلمان و به ثمر نشستن کار خیر آنان، دانسته و افزود:ما امسال در ناحیه2بهارستان،بیش از 10مراسم جشنواره را برای مدارسی که توسط خیرین محترم احداث گردیده برگزار می کنیم و بدون شک دانش آموزان و اولیای آن ها طعم شیرین کار خیرین را بیشتر از دیگران احساس می کنند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان درادامه تصریح کرد:خداوند در قرآن کریم،انسان را مظهر جلال  و جمال خداوند و خلیفه خود بر روی زمین معرفی کرده است و اگر انسان می خواهد مظهر جلال و جمال باشد باید خود را به صفات نیکویی آراسته سازد که یکی از مهمترین صفات،احسان و نیکوکاری است.

این مقام مسئول خاطرنشانکرد: امیدواریم این حرکت  خیر خواهانه ادامه دار باشد و بستر لازم را برای حضور خیرین در ناحیه 2 بهارستان محیا کرده و از این عزیزان که در جهاد مدرسه سازی سهمی در جهت تعلیم و تربیت آینده سازان جامعه اسلامی مان و ساختن نسلی دین باور،خویشتن دار،مقتدر، معتقد به ولایت، معتقد به تمامی ارکان و اصول دین داشته اند، تشکر می کنم.

 

به اشتراک بگذارید :