22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ ۰۷:۴۸:۰۸
کد مطلب:  UWHdsf08
معاون پرورشي و فرهنگي وزيرآموزش و پرورش خبر داد:
برپايي نمايشگاه آثار هنري دانش آموزي اعضاي كانون هاي فرهنگي و تربيتي

معاون پرورشي و فرهنگي وزيرآموزش و پرورش از برپايي نمايشگاه آثار هنري دانش آموزي اعضاي كانون هاي فرهنگي و تربيتي در اردوگاه شهيد باهنر تهران خبر داد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش وپرورش،  مهدي فيض درگردهمايي دو روزه معاونان پرورشي و مديران سازمان دانش آموزي سراسركشور در اردوگاه شهيد باهنر تهران، اظهاركرد: ديدگاه تربيتي وزيرآموزش و پرورش، روح تازه اي در امور تربيتي دميده است.

معاون پرورشي و فرهنگي وزيرآموزش و پرورش با اشاره به سابقه فعاليت وزير آموزش وپرورش دركنار شهيدان بهشتي و باهنر افزود: نگرش جديد و مثبت دكتر آشتياني در مسئله تربيت باعث دلگرمي معاونت پرورشي و فرهنگي آموزش وپرورش شده است.

وي افزود: هدف از برگزاري گردهمايي دو روزه معاونان پرورشي ادارات كل آموزش وپرورش و مديران سازمان دانش آموزي در اردوگاه شهيد باهنر تهران را تقويت همدلي ذكر كرد و گفت:  طي اين دو روز مسئله بهسازي و سامان دهي منابع انساني و همچنين استفاده بهينه از ظرفيت اردوگاه ها، كانون ها و دارالقرآن ها موردبحث و بررسي قرار خواهد گرفت.

معاون پرورشي و فرهنگي وزير آموزش وپرورش تصريح كرد: 1200 كانون ، 700 درالقرآن و  300 اردوگاه داريم كه در گذشته  به علت  ضوابط خاص، چنان كه بايد و شايد از ظرفيت آنها استفاده نشده است.

فيض با اشاره به برپايي نمايشگاهي از آثار هنري دانش آموزان عضو كانون هاي فرهنگي و تربيتي در اردوگاه شهيد باهنرگفت: محصولات پيش رو در كانون ها به توليد انبوه رسيده است و كانون ها با فروش اين محصولات بخشي از هزينه هاي خود را تأمين مي كنند.

 

به اشتراک بگذارید :