28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ ۰۷:۳۰:۰۰
کد مطلب:  ym0t3vB6
مدیر آموزش و پرورش قدس:
قدس امکان اسکانی با سهولت تردد را در اختیار میهمانان نوروزی قرار خواهد داد

مدیر آموزش و پرورش قدس در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان آموزش و پرورش این شهرستان گفت: قدس امکان اسکانی با سهولت تردد را در اختیار میهمانان نوروزی قرار خواهد داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش شهرستان قدس، تشکیل شد.

معاون توسعه مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس در این نشست گفت : آموزش و پرورش این شهرستان در راستای میزبانی از میهمانان فرهنگی و سایر هم وطنان عزیز که تمایل دارند در ایام تعطیلات نوروزی، در این شهرستان اسکان داشته باشند، تسهیلاتی را فراهم نموده است.

محمدرضا بهمنش ادامه داد: آموزشگاه غدیر با در نظر گرفتن فضایی مجهز، جهت اسکان میهمانان، موفق به  کسب بالاترین درجه اسکان، یعنی درجه  ویژه شده است.

وی افزود: شهرستان قدس به علت مجاورت با پایتخت و در فاصله موزاییکی با تهران و کرج امکان بازدید از بناهای تاریخی و فضاهای مدرن همراه با سهولت تردد و اسکان را در اختیار مهمانان نوروزی قرار خواهد داد.

گفتنی است مراکز اسکان این شهرستان مجهز به پارکینگ، حمام و سرویس بهداشتی، تلویزیون، آشپزخانه، امکانات سرمایشی و گرمایشی، فرش، تخت و امکانات ورزشی و فرهنگی می باشد.

شایان ذکر است امکان رزرو و مراجعه حضوری جهت اسکان وجود داشته و علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده  مراکز اسکان می توانند به سامانه اسکان فرهنگیان مراجعه نمایند.

به اشتراک بگذارید :