26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ ۱۰:۱۶:۲۲
کد مطلب:  UKoW2i1N
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
مرحله استانی مسابقات هنرستانی با بیش از 1700 هنرجوی برگزیده منطقه ای برگزار شد

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری مسابقات علمی – عملی شاخه فنی و حرفه ای و علمی كاربردی شاخه كاردانش درمرحله استانی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت : با توجه به برنامه ریزی های كیفی و كمی انجام شده در چند ماه گذشته، چهاردهمین دوره مسابقات علمی – عملی هنرستان های شاخه فنی و حرفه ای و پانزدهمین دوره مسابقات علمی كاربردی هنرستان های كاردانش  در مرحله تئوری استانی برگزار شد

وی افزود: در این آزمون كه در 56 رشته مختلف فنی و حرفه ای و كاردانش برگزار شد در مجموع 1700 هنرجوی برگزیده منطقه ای در 42 حوزه در سطح شهرستان های استان تهران  به رقابت پرداختند که مورد بازدید و تایید ناظرین  دفتر وزارتی قرار گرفت .

فولادوند خاطرنشان کرد :با توجه به آمادگی هنرجویان استان و برنامه ریزی های صورت گرفته در سطح مناطق و  اداره كل ، شاهد رتبه های كشوری در این دوره از مسابقات خواهیم بود.

 

شایان ذكر است كه مسابقات هنرستانی همه سالانه  به شكل مجزا در شاخه فنی و حرفه ای  با عنوان علمی – عملی  و  در شاخه كاردانش با عنوان علمی كاربردی برگزار می گردد.

 

           

                       

           

به اشتراک بگذارید :