2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ ۱۰:۱۴:۲۶
کد مطلب:  DZGbxdi5
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
برگزاری مسابقات ورزشی در ایجاد روحیه جوانمردی، تعامل و همکاری در دانش آموزان موثراست

مسابقات ورزشی ،دانش آموزان دختر و پسر شهرستان های استان تهران به میزبانی مناطق تابعه برگزار می گردد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با تاکید بر اهمیت برگزاری مسابقات دانش آموزی درایجاد روحیه رقابت پذیری، جوانمردی،تعامل و همکاری در بین دانش آموزان گفت : افزایش روحیه و شادابی جسم و روح از دیگر اثرات مثبت این این مسابقات بر دانش آموزان است.

وی افزود : مسابقات بدمینتون دختران استان در دو مقطع ابتدایی و متوسطه اول به میزبانی ناحیه 1 ری  برگزار و در پایان در مقطع ابتدایی مناطق اسلامشهر،ری2 و رباط کریم حائز رتبه های اول تا سوم شدند،همچنین در مقطع متوسطه اول به ترتیب مناطق ری1،رباط کریم و شهریار رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

رحیم ادامه داد: مسابقات والیبال مقطع متوسطه اول دختران به میزبانی ناحیه یک ری به مدت سه روز روز برگزار و مناطق اسلامشهر،ناحیه 2 ری و شهریار به مقام اول تا سوم دست یافتند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران تصریح کرد: در بخش پسران مسابقات با رشته فوتسال و در دو منطقه غرب به میزبانی ملارد و شرق به میزبانی ناحیه 2 ری برگزارو در پایان مسابقات متوسطه اول،ناحیه 1 ری اول،رباط کریم دوم و فیروزکوه و شهر قدس مشترکاً سوم شدند.

این مقام مسئول ادامه داد: مسابقات فوتسال متوسطه دوم همزمان با متوسطه اول برگزار و به ترتیب مناطق قرچک مقام اول،ملارد مقام دوم و مقام سوم مشترکاً به مناطق اسلامشهر و  ناحیه 2 ری رسید.

 

گفتنی است در پایان مسابقات فوق از مناطق برتر با اهداء کاپ و مدال و لوح،تقدیر به عمل آمد.

 

به اشتراک بگذارید :