26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ ۰۸:۰۰:۰۰
کد مطلب:  Z48R62dT
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش خبر داد:
آغاز ثبت‌نام اسکان نوروزی فرهنگیان از ۵ اسفند

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌و پرورش با اشاره به آغاز ثبت‌نام اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان از ۵ اسفند از افزايش هزینه‌ها خبرداد و گفت: کلاس‌های گروه (ج) نیز حذف شده است.

به گزارش مركزاطلاع رساني وروابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، عباسعلی باقری در خصوص اسکان نوروزی فرهنگیان با اشاره به اين مطلب كه وظیفه ذاتی آموزش و پرورش تعلیم و تربیت است، گفت: از آن جا که سیستم گردشگری کشور به علت حجم بالای مسافران نمي تواند  به ويژه در كلان شهرهايي مانند مشهد، اصفهان و شیراز پاسخگوي باشد، آموزش و پرورش در امر اسكان نوروزي  حضور پيدا مي كند.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپروش تصريح کرد: ثبت نام اینترنتی برای اسکان نوروزی فرهنگیان از 5 اسفند 95 شروع می‌شود که 20 درصد ظرفیت به ثبت نام اینترنتی اختصاص دارد و اسکان نیز از روز 29 اسفند آغاز خواهد شد.

وي درخصوص هزینه‌های اسکان افزود: امسال بین 10 تا 12 درصد هزينه اسكان افزایش يافته است، همچنین کلاس‌های سطح سوم (ج) حذف شده و 80 درصد کلاس‌ها مربوط به گروه (الف) و 20 درصد گروه (ب) خواهد بود، در حالي كه  سال گذشته کلاس‌های گروه (الف) 30 درصد و گروه (ب) 50 درصد بود.

باقري ادامه داد:  29 ميليارد تومان براي اسكان نوروزي فرهنگيان در نظر گرفته شده است كه 6 برابر سال گذشته مي باشد.

 

به اشتراک بگذارید :