21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ ۱۱:۰۵:۵۰
کد مطلب:  cBnWtI7Q
با حضور مسئولین شهرستان؛
همایش تجلیل از برترین های کنکور سال 95 چاراویماق برگزارشد

با حضور فرماندار، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین منطقه، همایش تجلیل از قبولین کنکور سال 95 شهرستان چاراویماق برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی به نقل از چاراویماق؛ بلال زاده گفت: در زمان حاضر مفهوم ثروت و قدرت در جهان نسبت به زمان گذشته تغییر یافته است و هرکشوری که دارای علم و اطلاعات ویژه در حوزه اقتصاد و دارای رتبه علمی بالا در جهان باشد، کشوری ثروتمند و قدرتمند خواهد بود.

فرماندار چاراویماق افزود: امیدوارم این همایش زمینه ای برای ایجاد انگیزه مضاعف در بین دانش آموزان و شروع موفقیت های بیشتر و توسعه علمی و فرهنگی شهرستان باشد.

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان چاراویماق اظهار داشت: آینده از آن شما جوانان است به شرطی که با برنامه و حساب شده پیش بروید و لازمه اش این است که از حرکت معمولی پرهیز و خود را با تغییرات و سرعت پیشرفت موجود همراه کنید.

بلال زاده در پایان بیان کرد: انتخاب رشته یکی ازسه انتخاب مهم و سرنوشت ساز هر فردی در زندگی می باشد و لازمه موفقیت در آن مشاوره با نفرات برتر کنکور ، اساتید و همچنین بهره جستن از برنامه نیازسنجی شده مراکز علمی کشور برای مشاغل مورد نیاز جامعه و آینده دار می باشد.

صمد علیزاده نیز در ادامه بیان کرد: برگزاری همایش تجلیل از برترین های کنکور، ابزاری برای تشویق و ایجاد انگیزه مضاعف در بین دانش آموزان پیش دانشگاهی و سایر دانش آموزان مقطع متوسطه می باشد.

مدیرآموزش وپرورش چاراویماق افزود : برای موفقیت در کنکور می بایست شناخت کافی با موضوع کنکور وجود داشته باشد و تمام برنامه های مورد نیاز مدنظر گرفته شود.

 گفتنی است در پایان این همایش از برترین های کنکور سال95 شهرستان چاراویماق، توسط مسئولین تجلیل بعمل آمد.

به اشتراک بگذارید :