2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۰۹:۳۴:۳۸
کد مطلب:  IkKBKf4w
معاون پشتیبانی آموزش وپرورش استان زنجان مطرح نمود:
لزوم اتخاذتصمیمات راهبردی و عملیاتی توسط شورای انجمن اولیا و مربیان استان

یعقوب علی عبادی معاون پشتیبانی آموزش وپرورش استان زنجان درجلسه شورای انجمن اولیا و مربیان استان اظهار داشت:اعضای این شورابایددر ترسیم اهداف مشارکت جدی داشته باشند و تصمیمات راهبردی و عملیاتی اتخاذ نمایند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان،چهارمین جلسه شورای انجمن اولیا و مربیان استان به ریاست یعقوب علی عبادی معاون پشتیبانی آموزش وپرورش استان وبا حضورنمایندگان نیروی انتظامی ،آتش نشانی و هلال احمر،با هدف پرداختن به راهکارهای اجرایی جلوگیری از آسیب های احتمالی مراسم چهارشنبه سوری و ایام عید باستانی نوروز برگزار گردید.

در ابتدایی این جلسه عبادی اظهار داشت: گستردگی در حوزه تعلیم وتربیت زیاد بوده و به تبع آن اهداف و انتظارات فراوانی نیز ایجاد شده است.

معاون پشتیبانی آموزش وپرورش استان تصریح کرد: دراین راستارسالت شورای انجمن اولیا ومربیان  بسیار خطیر و با اهمیت می باشد و اعضا باید در ترسیم  اهداف ،مشارکت جدی داشته باشند و تصمیمات راهبردی و عملیاتی اتخاذ نمایند.

  وی درادامه با اشاره به  انتظارات اولیا از آموزش وپرورش در سطوح مختلف آموزشی وپرورشی،ضرورت مشارکت وتعامل آنان رادرپیشبرداهداف نظام تعلیم وتربیت بسیارمهم بیان کرد.                                                                                   

عبادی ایام عید نوروز را فرصت خوبی برای ترویج فرهنگ و آیین های مربوط به آن بیان کردو اظهار داشت: فرهنگ سازی درجوانان و نوجوانان در مدارس وظیفه همه مدیران و اولیای آنان می باشد. 

این مقام مسئول تاکیدنمود:نشست های آموزش خانواده بایددر فرصت باقی مانده با همکاری سایر ارگانهای ذیربط در سطح مدارس استان و با توجه به شرایط سنی و مقطع تحصیلی  دانش آموزان و با موضوع  آگاهی بخشی در خصوص مراسم چهارشنبه سوری آخر سال و جلوگیری از آسیب های احتمالی برگزار شود.

در پایان جلسه اصغرابراهیمی رئیس اداره انجمن اولیا ومربیان استان ضمن تشکر از حضور اعضای شورای انجمن استان،نحوه تولید دستور جلسات شورای استان را بر اساس پیشنهادات و مصوبه قبلی جلسه انجمن اولیا و مربیان و بر اساس موقعیت زمانی نزدیکی ایام عید نوروز تشریح نمود .

 

به اشتراک بگذارید :