27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۱۸:۱۳:۴۳
کد مطلب:  wXh3W0TT
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان:
لزوم آمادگی کامل ادارات آموزش و پرورش مناطق در برابر حوادث پیش بینی نشده

مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: در حوادث طبیعی ناشی از نزولات جوّی با تشکیل ستاد بحران و هماهنگی کامل اعضای ستادی آمادگی کامل در برابر این حوادث حاصل می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، مهدی حاجتی در نشست روسای ادارات آموزش و پرورش استان، گفت: با توجه به تکلیف ما در برابر مردم، ضروری است با تصمیم درست و سریع در شرایط دشوار طبیعی، علاوه بر سلامت دانش آموزان کوشش کنیم فرآیند آموزش در مدارس جریان داشته باشد. وی با اشاره به اهمیت آموزش در شرایط سخت جوّی خاطرنشان کرد: با تفویض اختیار به مناطق شرایطی را فراهم کرده ایم که روند آموزش به راحتی مختل نشود و در این راه نقش ادارات آموزش و پرورش مناطق حیاتی است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: روسای ادارات موظفند با تشکیل ستاد بحران و ارتباط مستمر با مدیران مدارس و استفاده از ظرفیت انجمن اولیا و مربیان در مواجهه با نزولات جوّی به ویژه برف، آمادگی کامل داشته باشند. حاجتی افزود: با حضور به موقع مدیران در مدارس و  برف روبی سقف و حیاط واحدهای آموزشی قادریم از طولانی شدن تعطیلات ناخواسته جلوگیری کنیم. وی در پایان گفت: هرگونه اخبار آموزش و پرورش درباره آخرین وضعیت مدارس فقط از طریق سایت اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان و صدا و سیما به اطلاع عموم خواهد رسید.

به اشتراک بگذارید :