2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۱۱:۲۹:۳۲
کد مطلب:  GSnTECMv
در راستای ارتقاء سطح کیفی آموزش های فنی و حرفه ای و كاردانش:
آزمون تئوری مسابقات علمی عملی و علمی کاربردی هنرستان های استان برگزارشد

آزمون تئوری مسابقات علمی عملی و علمی کاربردی هنرستان های استان باشرکت 457 نفر از هنرجويان هنرستان های فني و حرفه اي و کاردانش استان برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان تعداد 457 نفر از هنرجويان هنرستان های فني و حرفه اي و کاردانش استان در مرحله تئوري استاني مسابقات علمي عملي و علمي كاربردي  رقابت کردند.

در راستای ارتقاء سطح کیفی آموزش های فنی و حرفه ای و كاردانش و ارزیابی کیفیت ارائه آموزش های تخصصی ، اعم از تئوری و کارگــاهی و همچنین به منظور ایجاد انگیزه های لازم برای جذب و هدایت استعدادها، خلاقیت ها و توانمندی های هنرجویان ،مرحله تئوري چهاردهمین دوره مسابقات علمی عملی هنرستان های فنی و حرفه ای در 26 رشته با حضور 226 نفر از هنرجویان و همچنین پانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی هنرستان های کاردانش در 20 رشته مهارتی با حضور 231 نفر از هنرجویان برگزار شد.

نفرات منتخب هر رشته به مرحله عملی وکارگاهی که درنیمه اول اسفند ماه برگزار می شود راه خواهند يافت و برگزيدگان این مرحله نیزجهت شركت در مرحله كشوري مسابقات كه در استان هاي مرکزی و آذربایجان غربی برگزار مي گردد معرفي خواهند شد.

لازم به ذکر است با توجه به بارش سنگین برف و برودت شدید هوا و مشکلات ایجاد شده در تردد هنرجویان شرکت کننده به خصوص در مناطق صعب العبور، طبق نظر ستاد استانی مسابقات، تعداد حوزه های آزمون از  6  حوزه به  10  حوزه افزایش یافت.

به اشتراک بگذارید :