2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۰۸:۱۴:۰۲
کد مطلب:  GPUSlseL
در یک رکورد‌گیری دربرج میلاد تهران:
رکوردجهانی روپایی با توپ تنیس توسط دانش آموززنجانی شکسته شد

محمودمرادی،فرهنگی و رئیس کمیته ورزش‌های تفریحی و مهارت‌های فردی و نمایشی هیأت ورزش‌های همگانی استان زنجان گفت: رکورد جهانی روپایی با توپ تنیس توسط ابوالفضل حیدری دانش آموز زنجانرودی استان زنجان شکسته شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از فارس،محمود مرادی در گفت‌وگویی  از شکستن رکورد روپایی با توپ تنیس توسط دانش آموز زنجانرودی استان زنجان خبر داد و افزود: ابوالفضل حیدری  موفق شد، رکورد جهانی روپایی با تنیس را با زدن 228 روپایی در 60 ثانیه در برج میلاد تهران به نام خود ثبت کند.

رئیس کمیته ورزش‌های تفریحی و مهارت‌های فردی و نمایشی هیأت ورزش‌های همگانی استان زنجان ادامه داد: رکورد قبلی روپایی با توپ تنیس در جهان 194 روپایی بود که ابوالفضل حیدری با فاصله‌ای بسیار زیاد این رکورد را به نام خود ارتقا داد.

این دبیرتربیت بدنی زنجانرودی با بیان اینکه مربیگری ابوالفضل حیدری بر عهده خودم بوده است، اضافه کرد: بعد از شکستن رکورد روپایی با توپ تنیس توسط ابوالفضل حیدری به دنبال ثبت جهانی این رکورد هستیم.

وی با اشاره به اینکه ابوالفضل حیدری در تمرینات خود با 254 روپایی بیشتر از ثبت رکورد رسمی خود روپایی زده است، تصریح کرد: ابوالفضل حیدری ثبت رکورد جهانی خود را به مرحوم شایان اورنگی بازیکن فوتبال نوجوان فقید زنجانی تقدیم کرده است.

رئیس کمیته ورزش‌های تفریحی و مهارت‌های فردی و نمایشی هیأت ورزش‌های همگانی استان زنجان با بیان اینکه به دنبال جذب حامی مالی برای ثبت رکوردهای دیگر جهانی  هستیم، اظهار کرد: در مناطق مختلف زنجان استعدادهای بسیار خوبی وجود دارد و در آینده‌ای نزدیک نیز شاهد ثبت چند رکورد دیگر به صورت جهانی خواهیم بود.

به اشتراک بگذارید :