27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ ۲۱:۰۷:۵۷
کد مطلب:  2KLdqPUv
دعوت از فرهنگیان و دانش آموزان عزیز گیلانی برای حضور حماسی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان با صدور بیانیه ای در آستانه سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از عموم فرهنگیان و دانش آموزان عزیز برای شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کرد.

22 بهمن روز به ثمر نشستن درختی بارور و شکوفاست که با خون شهدای والامقام انقلاب اسلامی در سایه رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره)  آبیاری شده است.

22 بهمن نماد پرشکوه همبستگی و اقتدار ملتی آزاده و سربلند است که با تأسی از سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، رژیم پهلوی را سرنگون کرده و اوج آزادی‌خواهی و ایستادگی خود را در برابر رژیم استعماری و ایادی آنان به نمایش گذاشتند و امروز با طی فراز و نشیب‌های بسیاری در سایه رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) در کمال امنیت و اقتدار به سر می‌برد.

برای حفظ دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی سال 1357  در  سی و هشتمین بهار آزادی و به  یاد شهیدان پرافتخار این مرز پر گهر یک بار دیگر فرهنگیان و دانش آموزان گیلانی با ملّت بزرگ ایران در راهپیمایی 22 بهمن هم گام و هم صدا می شوند تا عزّت و اقتدار ایران اسلامی را به گوش جهانیان برسانند.

وعده دیدار ما فردا در جشن پیروزی انقلاب.

 

به اشتراک بگذارید :