2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ ۱۲:۳۱:۴۱
کد مطلب:  s9uzPf3J
استاندار زنجان درمراسم افتتاح پروژه آموزش وپرورش طارم:
اعتبار هزینه شده برای افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها در سطح استان در ایام الله دهه فجر ۵۵۹ میلیارد تومان است

استاندار زنجان در آئین بهره برداری از سالن اجتماعات آیت اله هاشمی رفسنجانی آموزش و پرورش شهرستان طارم گفت: اعتبار هزینه شده برای افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها در سطح استان در ایام الله دهه فجر ۵۵۹ میلیارد تومان است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از طارم، آیین بهره برداری از سالن اجتماعات آیت الله هاشمی رفسنجانی و مراسم جشن انقلاب شهر آببر  با حضور استاندار زنجان ، فریدون احمدی نماینده مردم زنجان و طارم  ، مدیر کل نوسازی  وسایر  مسئولین ادارات استان و شهرستان در این مکان برگزار شد.

در این آیین استاندار زنجان با اشاره به اینکه انقلاب ما انقلاب کلام ، منطق ، اخلاق و فرهنگ بود این متطق و اخلاق همواره همراه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باقی خواهد ماند.

اسد اله درویش امیری افزود : بدون منطق و اخلاق نمی توان با دنیا سخن گفت و ما مفتخریم که با منطق و اخلاق و انقلابی که منشا خدایی داشت را به ‌ثمر رساندیم.

وی با بیان اینکه هم اکنون انقلاب ایران به مرحله پختگی و بلوغ ‌کامل سیاسی فرهنگی رسیده است اظهار داشت : از مدیران و همه افرادی که در دایره خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار می گیرند انتظار می رود رفتار و  عملکردی با پختگی و بینش کامل و سنجیده داشته باشند.

عالیترین مقام اجرایی استان در ادامه ضمن ابراز خرسندی از انتخاب نام سالن اجتماعات این شهرستان به نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یاد آن فقید درگذشته را گرامی داشته و از عوامل اجرایی و مهندسان و ناظران این پروژه تشکر و قدر دانی نمود.

استاندار زنجان در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر خدمت دولت و ملت شریف ایران اسلامی یاد و خاطره معمارکبیر انقلاب و شهدای انقلاب را گرامیداشت و افزود: این ملت ۳۸ سال پیش سیلی محکمی به آمریکا زدند که دشمنان اسلام هنوز هم بدنبال انتقام از این ملت است.

وی خاطرنشان کرد: کینه و عقده آمریکا یی ها از این جهت است که تدبیر و درایت، عقل و خردورزی در جمهوری اسلامی باعث شد حقانیت ملت ایران در بین دولتهای وابسته به آمریکا ثابت شود.

درویش امیری به دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی اشاره کرد و افزود: تمام این کار ها برای نظام و مردم است باید بد اخلاقی ها را در کشور کنار بگزاریم و همانند هشت سال دفاع مقدس یکدل و یکپارچه بوده و نقشه های شوم دشمنان اسلام را بر ملا سازیم.

نماینده دولت در استان با اشاره به اعتبارات هزینه شده در طول دهه مبارک فجر جهت افتتاح و کلنگ زنی افزود: اعتبار هزینه شده برای افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها در سطح استان در ایام الله دهه فجر ۵۵۹ میلیارد تومان است.

وی با اشاره به گسترش ظهور صنعت خودرو در سطح استان زنجان آن را از دستاوردهای برجام دانست و گفت: این یک افتخاری برای استان است چون تا امروز خیلی تلاش شده بود از تکنولوژی صنعت در استان بهره مند شویم که با یاری خداوند متعال محقق خواهد شد و این تکنولوژی را به صنعت خودرو درسال بعد اضافه خواهیم کرد.

استاندار زنجان با اشاره به مسائل سیاسی روز جهان تصریح کرد: امروز حاکمیت آمریکا تفرقه و اختلاف است به فضل الهی اتحادیه آمریکا ۱+۵ وارد اردوگاه آمریکا شده بود از آمریکا جدا شد.

نماینده دولت تدبیر وامید در استان زنجان افزود: علیرغم تحریم های گسترده دشمنان در زمینه های  مختلف صنعتی، کشاورزی، عمرانی و.. طرح های مهمی با تلاش مسؤلین، حمایت مردم و با پشتوانه  رهبر معظم انقلاب در کل کشور از جمله استان زنجان در دو الی سه سال اخیر اجرا شده است.

به اشتراک بگذارید :