25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ ۱۰:۱۰:۳۳
کد مطلب:  I9LutIEy
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان انجام شد:
تقدیر از برترین های کنکور 95 در بخش خمام

در مراسمی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان ، از 77 دانش آموز برتر بخش خمام در کنکور سراسری 95 تجلیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، در این مراسم مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با تبریک ایام ا... دهه فجر، گفت: امام خمینی (ره) با مبارزات چند ساله خود جمهوری اسلامی، استقلال و آزادی را به مردم ایران هدیه دادند. وی افزود: معمار کبیر انقلاب اسلامی با توکل بر خداوند متعال و تکیه بر مردم بر نظام سلطنتی شاهنشاهی غلبه کردند. مهدی حاجتی در بخشی از سخنان با اشاره به نقش نوجوانان و جوانان در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، گفت: نوجوانان و جوانان با تحلیل درست خود از راه امام (ره) و انقلاب اسلامی، همواره در صحنه مبارزات حضور داشته اند و آنان در جنگ هشت سال دفاع مقدس نشان دادند که همراه و  پیرو امام (ره) هستند. وی از وظایف دستگاه تعلیم و تربیت آشنا سازی آینده سازان این مملکت با سیره امام (ره) دانست و تصریح کرد: مدرسه به عنوان یک کانون امام (ره) شناسی و عرضه خدمات تربیتی باید دفاع از ارزشها را در دانش آموزان نهادینه کند و مسیر سیره امام را از طریق مربیان دارای فضایل به دانش آموزان ترسیم نمایند.

 مسچیان بخشدار خمام نیز در این آیین، گفت: جشن دهه مبارک فجر جشن استمرار انقلاب است،انقلابی که با تکیه بر نظر و رأی مردم و حرمت نگه داشتن خون پاک شهداست.

در ابتدای این مراسم رییس اداره آموزش و پرورش منطقه خمام گفت: این بخش دارای ظرفیت بسیار بالایی است و امروز تنها گوشه ای از موفقیت های کسب شده توسط دانش آموزان منطقه مورد تجلیل قرار گرفته می شود. وی افزود : موفقیت بدست آمده حاصل برنامه ریزی و تلاش های مدیران، معلمان، مشاوران و همه دلسوزان حوزه تعلیم و تربیت است.

در این مراسم از 77 دانش آموز که در کنکور سراسری سال 1395 موفق به قبولی در دانشگاه های سراسری کشور شده اند، تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :