2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ ۱۲:۱۶:۰۰
کد مطلب:  ptQZmrcX
بیانیه فرهنگیان و دانش آموزان استان زنجان برای حضور گسترده درراهپیمایی یوم ا...بیست ودوم بهمن

بیانیه مشترک اداره کل آموزش وپرورش،سازمان دانش آموزی ،اتحادیه انجمن های اسلامی وبسیج دانش آموزی استان زنجان ،درخصوص شرکت گسترده فرهنگیان و دانش آموزان استان درراهپیمایی یوم ا...بیست و دوم بهمن ماه صادر شد.

بسم ا... الرحمن الرحیم

 

مقام معظم رهبری: بیست و دوم بهمن روز تجدید عهد با اسلام، انقلاب و ادامه راه روشن امام خمینی(ره) است.

 

آغاز سی و نهمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر بر مردم ایران و دوستداران و شیفتگان انقلاب اسلامی در سراسر جهان مبارک باد.

پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) و همدلی و همراهی ملت رشید و فداکار ایران در این مسیر الهی با نثار خون بهترین جوانان برای به ثمر رسیدن این درخت نوپا ،همچون معجزه ای کم نظیر بر تارک تاریخ ایران اسلامي می درخشد.

امام خمینی(ره) -که به فرموده خودشان وقف این ملت شده بودند- از پانزده خرداد 42 تا 22 بهمن 57 همه سختی ها و آوارگی ها را تحمل کردند تا اسلام ناب محمدی (ص) در یک نظام دینی تجلی یافته و حکومت طاغوت در این کشور برچیده شود و با پایه گذاری و تثبیت قانون اساسی جمهوری اسلامی و اصل گران سنگ ولایت  فقیه ،با نگاهی عميق و هوشيارانه ، راه نفوذ سلطه گران را بر این کشور تا ابد سد نمودند .

اکنون 38سال پرافتخار از آن خاطره شیرین و به یاد ماندنی سپری شده و پایه ها و اركان نظام اسلامی مستحکم گردیده و آن نهال به درختی تناور و پرثمر تبدیل شده است. انقلاب اسلامي  ایران با داشتن ويژگي هاي ممتاز و بي بديل در عرصه هاي مختلف، يك قدرت بي نظير را در ايستادگي و مقابله با دشمنان فراهم كرده است كه اين امر نشأت گرفته از روحيه معنوي و اسلام خواهي و مقاومت و ايثار ملت بزرگ ايران است .ملت ما در سايه صبر و پايمردي به دستاوردهای عظیمی در عرصه هاي هسته اي ، هوافضا ، نانو و ديگر فناوري هاي جديد دست یافته و توانسته است يك الگوي مطلوب را براي ملت هاي دنيا ارائه نمايد .

در دهه فجر امسال ، طلیعه پیروزی کشورهای مسلمان منطقه با الهام از انقلاب اسلامی ایران ، علیه تروریسم بین المللی و صهیونیسم بارقه امید را در دل مستضعفین جهان بیش از پیش پر فروغ تر کرده است ، به طوری که رویشهای آن در جهان اسلام و در بین مستضعفان جهان به ظهور رسیده و همچون خاری در چشم شیطان بزرگ خود نمایی می کند.

درهمین راستا ما دانش آموزان و فرهنگیان استان  زنجان در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ،با حضور در راهپيمايي بزرگ22بهمن، همدل و همراه با ملت قهرمان ايران ، ضمن تجديد میثاق با مقام معظم رهبري (مدظله العالي) وآرمانهاي بلند حضرت امام  خمینی(ره) و شهداي گرانقدر،باردیگرباحضورحماسی خود،برگ زرین دیگری رادرتاریخ ایران اسلامی ثبت کرده ودگربار چشم طمع دشمنان كينه توز و فريب خوردگان آنان را كور و اميدشان را قطع خواهیم نمود .   انشاءا...

 

اداره کل آموزش و پرورش و تشکل های دانش آموزی  استان زنجان

به اشتراک بگذارید :