1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ ۰۸:۳۰:۰۶
کد مطلب:  CVaZSlrm
بیانیه شوراي هماهنگي تشكل هاي دانش آموزي ، به مناسبت یوم الله 22 بهمن ماه

شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی به مناسبت پوم الله 22 بهمن بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، در این پیام آمده است:

- دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سر افرازی ملتی است که در عصر استبداد و استعمار، با انقلاب اسلامی خویش، صفحه ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین انداز کرد.

- پیروزی انقلاب اسلامی در ایران بر پایه ایمان به خدا و در پرتو هدایت های قرآنی و تمسک به آموزه های انسان ساز و جامعه ساز کلام الله مجید و پیروی از سنت و سیره پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به دست آمد و در سایه آن به رشد، بالندگی، تداوم و تحکیم رسیده است.

- این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست، روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد. انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود، که در آن انسان های مومن، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند. با پای گذاردن در دایره معنویت و ایثار و شهادت بود که فرزانگان خاک، از این سرزمین پاک، به سوی افلاک، پر گشودند و تا نهایت تاریخ جاودانه شدند.

- با گذشت 38 سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی ایران آنچه وابستگان به نظام سلطه و ایادی استکبار جهانی شاهد آن بوده اند، اقتدار و سربلندی این انقلاب است که در سایه رهنمودهای حکیمانه حضرت امام خمینی(ره) و هدایت های هوشمندانه مقام معظم رهبری و آگاهی ملت همیشه قهرمان ایران و همت والای مسئولان دلسوز نظام محقق شده است.

- اینک با تبریک فرارسیدن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به مردم غیور ایران زمین بخصوص مردم فهیم و انقلابی استان گیلان و تجدید میثاق با حضرت امام راحل و عظیم الشان و شهیدان همیشه جاوید انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و رهبر معظم انقلاب و مسئولان دلسوز و صادق دولت تدبیر و امید، در برهه حساس کنونی که از سویی تهدیدات و توطئه های دشمنان بیش از پیش خودنمایی می کند و از سوی دیگر در پیش بودن انتخابات مهم و سرنوشت ساز که در حقیقت تجدید بیعتی دیگر با اهداف انقلاب اسلامی به شمار می رود، اعلام می دارد شورای تشکل های دانش آموزی استان گیلان همراه و همگام با آحاد مردم، بار دیگر با تکرار شادمانه عید انقلاب و حضور با شکوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه، به دشمنان خارجی و داخلی می فهمانیم، بر پیمانی که با امام بزرگ خویش در جهت تحقق بخشیدن به احکام اسلام و بنای جامعه دینی بسته ایم، استواربوده و خواهیم بود و هیچ توطئه نظامی، اقتصادی و فرهنگی آنان را از صحنه ها خارج، و نسبت به اسلام ، انقلاب و جمهوری اسلامی دلسرد نخواهد کرد و با تمام توان در راه تحقق آرمان ها و اهداف نظام جمهوری اسلامی حرکت خواهیم کرد.

 

اتحادیه انجمن های اسلامی                                               سازمان بسیج دانش آموزی

سازمان دانش آموزی                                                         جمعیت جوانان هلال احمر

به اشتراک بگذارید :