2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ ۰۷:۵۴:۰۳
کد مطلب:  z0Elo27m
معاون وزیردر جشن انقلاب ویژه دانش آموزان استثنایی زنجان:
جنس کار معلمان مدارس استثنایی کشور از عشق است

دکتر مجید قدمی معاون وزیر و رییس سازمان آموزش وپرورش استثنایی کشور درجشن انقلاب ویژه دانش آموزان استثنایی زنجان اظهار داشت:جنس کار معلمان مدارس استثنایی کشور از عشق است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و ورابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان،دکتر مجید قدمی در این جشن ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت:امیدوارم بتوانیم امانت شهدا را به صاحب اصلی آن حضرت ولیعصر(عج)برسانیم.

وی افزود:توفیق الهی است که دراین ایام خجسته درجمع همکاران و دانش آموزان مدارس استثنایی استان زنجان هستیم.

رییس سازمان آموزش وپرورش استثنایی کشورابراز داشت:امروز هر کس در این جشن و جمع دانش آموزان با نیازهای ویژه است خدا به او لطف دارد،چراکه اینجا قطعه ای از بهشت است.

قدمی گفت:به عنوان یک معلم از همکاران و اولیا دانش آموزان و همچنین مسئولین استان زنجان درخصوص نشان دادن توانمندی های دانش آموزان استثنایی تشکر می کنم و معتقدم اگر آموزش وپرورش نبود توانمندی های این دانش آموزان عزیز دیده نمی شد.

وی یادآورشد:قبل از انقلاب 5هزار دانش آموز استثنایی تحت پوشش آموزش و پرورش رسمی در سطح کشور بود ولی هم اکنون به یمن انقلاب اسلامی 130هزار دانش آموز تحت پوشش هستند و این تقریبا رشد30درصدرا نشان می دهد.

معاون وزیرآموزش وپرورش افزود:در سایه نظام ونگاه ویژه دولت تدبیر و امید به رغم وجود مشکلات کارهای بزرگی برای دانش آموزان با نیاز های ویژه انجام میگیرد چراکه جنس کار معلمان مدارس استثنایی در سطح کشور از عشق است.

وی تصریح نمود:در سایه تعلیم و تربیت می شود معجزه کرد و توانایی دانش آموزان استثنایی را نشان داد.

قدمی تاکید کرد:کار در مدارس استثنایی باقیات و صالحات است و باید این حوزه را ویژه دید چرا که همه ابعادش ویژه است.

این مقام مسئول در پایان گفت:باید از کودکان استثنایی حمایت پزشکی،آموزشی و حرفه ای به عمل آید.

گفتنی است درسفریکروزه دکتر مجید قدمی معاون وزیر و رییس سازمان آموزش وپرورش استثنایی کشور به زنجان،آقایان عظیم عراقی معاون پیشگیری و توان بخشی و غفوریان معاون آموزش و توسعه مدیریت این سازمان ،وی را همراهی می کردند.

به اشتراک بگذارید :