2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۱۵:۵۳:۵۶
کد مطلب:  52enRmRz
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندارزنجان:
نیازمند تحول چشمگیر در بخش ارائه خدمات به معلولان هستیم

سید بیوک موسوی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندارزنجان صبح امروز درنشست مشترک آموزش وپرورش استثنایی ومدیران استان زنجان با دکتر مجیدقدمی معاون وزیر و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در محل سایق کارخانه کبریت اظهار داشت: نیازمند تحول چشمگیر در بخش ارائه خدمات به معلولان هستیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و ورابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان،سید بیوک موسوی ظهر امروز در نشست مشترک آموزش و پرورش استثنایی زنجان و مدیران استانی اظهار کرد: مدیریت هوشمند موضوعات اجتماعی نیازمنداین امر است که برخی کمبودها برای دنبال کردن توسط مدیران استانی گوشزد شود.

وی با اشاره به اینکه آمار وضعیت ازدواج فامیلی در زنجان ارائه شده باید در برنامه‌های استانی لحاظ خواهد شد، ادامه داد: سازمان بهزیستی و بهداشت و درمان باید در این موضوع دخالت کرده و پیشگیری کنند.

معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استاندار زنجان با اشاره به اینکه باید از نگاه دلسوزانه و حمایتی به مسائل اجتماعی دوری شود، افزود: در این حوزه نیازمند تحول چشمگیر در بخش ارائه خدمات به معلولان هستیم.

موسوی با اشاره به لزوم ارائه خدمات ویژه به دانش آموزان استثنایی افزود باید آموزش و پرورش،بهزیستی ، علوم پزشکی و سایر نهادها در برنامه ریزی ها به این موضوع دقت نظر بیشتری داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :