13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ ۱۵:۲۸:۱۷
کد مطلب:  1ehAvcUu
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران :
اجرای سرود 1357 دانش آموزان بسیجی در یوم الله 22 بهمن

برگزاری ۲۷عنوان برنامه به مناسبت دهه مبارک فجر

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران،معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ۱۳۵۷ دانش آموز بسیجی در یوم الله ۲۲ بهمن ماه،همسرایی خواهند کرد.

عبدالرسول کریمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران ،با اشاره به برگزاری ۲۷عنوان برنامه به مناسبت دهه مبارک فجر در آموزش و پرورش تهران افزود:روز سه شنبه به مناسبت 12بهمن ماه سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به کشور، گلبانگ انقلاب اسلامی با حضور مهدی علی اکبرزاده مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در دبیرستان دخترانه علوی اسلامی منطقه12شهر تهران نواخته شد.

وی گفت: اهدای گل و تجدید بیعت با امام خمینی(ره) با حضور فرهنگیان، کارکنان ستادی و تشکل ها 5تا 11بهمن ماه، نواختن گلبانگ انقلاب اسلامی  در مدارس همزمان با ورورد تاریخی امام خمینی(ره) به کشور در روز 12بهمن ماه، حضور در مراسم سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) با حضور یکهزار دانش آموز در حرم مطهر امام خمینی(ره)، حضور دانش آموزان در مراسم محل جلوس حضرت امام خمینی(ره) با حضور 2هزار نفر از دانش آموزان مناطق 15،16، 18 و 19 در بهشت زهرا(س)، محل جلوس امام خمینی(ره)، میثاق با آرمان های امام خمینی(ره) با حضور یکهزار نفر از دانش آموزان مناطق یک و سه در مجموعه فرهنگی و حسینیه امام خمینی(ره) جماران.

استقبال از موتورسواران مناطق9 و 10 در مسیر فرودگاه تا بزرگراه نواب. میهمانی لاله ها(غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا) توسط دانش آموزان و خانواده شهدا در روز پنجشنبه(14بهمن ماه) در گلزار شهدای سراسر تهران و مزار شهدای گمنام محلات و مناطق به همت ستاد شاهد مناطق و مدیران مدارس.

برپایی ایستگاه های فرهنگی در مسیر راهپیمایی 22بهمن ماه، آغاز مسابقات ورزشی مناطق در روز سه شنبه(12 بهمن ماه)

برپایی نمایشگاه های مدرسه انقلاب اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در 62مدرسه عضو تشکل انجمن اسلامی به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان

برگزاری صبحگاه مشترک فجر آفرینان به همت تشکل های دانش آموزی، برگزاری جشن های باشکوه دهه فجر با محتوای موثر آشنایی دانش آموزان با انقلاب اسلامی در مدارس، یادواره شهدا و تجلیل از خانواده ایثارگران برای دانش آموزان متوسطه اول و دوم به همت ستاد شاهد.

وی گفت: برگزاری محفل شعر انقلاب و آیین مشاعره برای فرهنگیان و دانش آموزان متوسطه اول و دوم در کانون فرهنگی و هنری و مدارس فرهنگ.

کریمی برگزاری تورهای انقلاب و بازدید از حسینیه جماران، موزه عبرت، باغ موزه دفاع مقدس و کاخ موزه ها به همت سازمان دانش آموزی و معاونت هماهنگ کننده بسیج دانش آموزی، برگزاری مسابقات ورزشی با عنوان جام فجر برای فرهنگیان

ارایه خدمات ویژه شامل تخفیف و رایگان بودن کلینیک های مشاوره تربیتی و تحصیلی  برای دانش آموزان در هسته های مشاوره و مرکز روانشناختی توحید به همت اداره مشاوره معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش تهران، حضور دانش آموزان و فرهنگیان در نماز جمعه، دیدار با خانواده شهدا و عیادت از جانبازان هشت سال دفاع مقدس و آزادگان ایثارگران انقلاب اسلامی  به همت تشکل های دانش آموزی و مدیران مدارس، برگزاری 110 برنامه ویژه در کانون های فرهنگی و تربیتی در کانون های فرهنگی تربیتی آموزش و پرورش شهر تهران، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری، کتاب و کتابخوانی، وبلاگ نویسی، روزنامه دیواری، نقاشی ویژه دانش آموزان، برپایی محفل انس با قرآن کریم ویژه دانش آموزان و فرهنگیان در دارالقرآن ها و مدارس.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران برگزاری جشن عبادت دانش آموزان دختر پایه سوم ابتدایی با عنوان «یاس عبادت» در مصلی امام خمینی(ره) به همت اداره قرآن و عترت و معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق و مدیران مدارس.

اجرای سرود 1357نفره توسط دانش آموزان بسیجی در یوم الله 22بهمن ماه در میدان آزادی به همت معاونت هماهنگ کننده بسیج دانش آموزی.

روایتگری دفاع مقدس و انقلاب اسلامی در مدارس منتخب،اردوهای هم عهدی با شهدا توسط دانش آموزان مدارس متوسطه، اردوی راهیان نور فرهنگیان برای 400نفر از فرهنگیان به همت معاونت هماهنگ کننده بسیج دانش آموزی را از دیگر برنامه های آموزش و پرورش شهر تهران به مناسبت دهه فجر عنوان کرد.

به اشتراک بگذارید :