18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ ۰۹:۵۸:۰۸
کد مطلب:  V0ST332e
در روستاي محل عروج معلم فداكار (حميدرضا گنگوزهي) انجام شد
ديدار معاون آموزش ابتدايي وزير آموزش و پرورش با خانواده معلم فداكار حميدرضا گنگوزهي

معاون آموزش ابتدايي وزير آموزش و پرورش ضمن حضور در روستاي محل عروج معلم فداكار حميدرضا گنگوزهي با خانواده وي ديدار و گفتگو نمود.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش وپرورش به نقل از استان سيستان و بلوچستان، رضوان حكيم زاده معاون آموزش ابتدايي وزير آموزش و پرورش در اين ديدار اظهاركرد: ياد و نام معلم فداكار در تاريخ آموزش و پرورش سيستان و بلوچستان جاودانه خواهد ماند.

معاون آموزش ابتدايي وزير آموزش و پرورش در جمع مردم و دانش آموزان مناطق مرزي »روتك » شهرستان خاش با گرامي داشت ايام الله دهه فجر از حضور و همراهي مردم براي تامين امنيت در مناطق مرزي و محروم و همچنين توجه به تحصيل فرزندان و همراهي با آموزش وپرورش تقدير و تشكر كرد .

وي گفت: دولت مصمم است عدالت آموزشي را تا جذب آخرين بازمانده از تحصيل در مناطق محروم با جديت دنبال نمايد و در همين راستا وزير آموزش و پرورش دستور اكيد صادر كرده تا با ارزيابي دقيق از وضعيت شاخص هاي آموزشي مناطق محروم برنامه فوري براي رفع محروميت و در راس آن استان سيستان وبلوچستان تهيه شود .

حكيم زاده گفت: رديف ويژه اي براي ايجاد فضاهاي آموزشي و توسعه پيش دبستاني براي سيستان وبلوچستان پيش بيني شده كه تلاش مي كنيم با تخصيص بودجه بيشتر براي زدودن زنگار محروميت از آموزش و پرورش سيستان وبلوچستان گام مهمي برداريم .

 

به اشتراک بگذارید :