2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ ۰۹:۲۲:۰۸
کد مطلب:  aVzcRV0G
معاون آموزش متوسطه استان در همایش طرح تعالی مدیریت:
طرح تعالی مدیریت ، امسال در یک صد وپنجاه مدرسه استان اجرا می شود

همایش تجلیل از مجریان موفق طرح تعالی مدیریت مدارس با حضور معاون مدیر کل آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش به عنوان میهمان ویژه این مراسم برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان:در این همایش ، محمود شهبازی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان با تشریح اجرای این طرح و اهداف مهم آن اظهار داشت: سال گذشته 110مدرسه تحت پوشش این برنامه قرار داشت که امسال این آمار به 150 آموزشگاه افزایش  یافته است.

وی با اشاره به اینکه دوره ها، جلسات وکارگاههای متعددی  در این خصوص برگزار شده است افزود: مهمترین بخش این برنامه، آموزش و تبیین مدیران و کارکنان مدارس مجری طرح است که محدودیت منابع باعث شد کمتر به این مقوله بپردازیم، از سوی دیگر نیز وجود طرح های موازی مانند طرح«تدبیر» به این برنامه آسیب وارد می کند که لازم است در این خصوص سیاست های وزارت آموزش وپرورش روشن ، شفاف و یکپارچه باشد.

معاون متوسطه اداره کل در ادامه گفت: طبق ارزیابی به عمل آمده از مدارس مجری طرح تعالی در سال گذشته، 7مدرسه رتبه ممتاز و34 مدرسه نیزرتبه موفق را به دست آوردند که مورد تقدیر واقع خواهند شد، ضمن اینکه این طرح ، امسال در36مدرسه ابتدایی،  56  مدرسه متوسطه دوره اول،  50 مدرسه متوسطه نظری و8 مدرسه فنی و مهارتی اجرا می شود. 

به اشتراک بگذارید :