26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ ۰۸:۵۱:۴۵
کد مطلب:  CvAfEWxu
باحضورمعاون هماهنگی،اموراقتصادی وتوسه منابع استانداری زنجان:
مدرسه ی 6 کلاسه شهید نظرعلی حسنی روستای خلج ماهنشان افتتاح شد

با حضور رحیم عصفوری معاون هماهنگی،اموراقتصادی وتوسه منابع استاندار، آموزشگاه 6 کلاسه شهید نظرعلی حسنی روستای خلج شهرستان ماهنشان با اعتباری بالغ بر 780 میلیون تومان و با زیربنای 535 متر مربع به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل ماهنشان،همزمان با سی و هشتمین بهار انقلاب اسلامی، یکی از پروژه های بزرگ و ماندگار شهرستان ماهنشان با حضور رحیم عصفوری معاون هماهنگی،امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان افتتاح و به بهره برداری رسید.

در این مراسم که جمعی از مسئولین استانی و شهرستان ماهنشان نیز حضور داشتند، آموزشگاه 6 کلاسه شهید نظر علی حسنی خلج با اعتباری بالغ بر 780 میلیون تومان به بهره برداری رسید.

مدرسه شهید نظرعلی حسنی واقع در روستای خلج با داشتن 6 کلاس درسی، نمازخانه، کارگاه آموزشی و تجهیزات یکی از نیازهای اساسی حوزه آموزشی این منطقه را مرتفع کرده است.

در این مراسم، دانش اموزان به پاس قدردانی از ساخت و افتتاح مدرسه جدید روستای خلج، سروده ها و دلنوشته های خود را تقدیم و میثاق نامه ای را قرائت کردند.

گفتنی است پروژه احداث آموزشگاه شش کلاسه شهید نظرعلی حسنی روستای خلج با مشارکت بنیاد برکت از سال 1393 آغاز و در سال جاری این مدرسه با هزینه کرد 780 میلیون تومان و با زیربنای 535 متر مربع ساخته و به بهره برداری رسید.

به اشتراک بگذارید :