2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ ۱۲:۲۸:۱۰
کد مطلب:  99E9Hmrn
مدیرکل آموزش وپرورش استان درهمایش تشکیلات فرزانگان:
دانش‌آموزان زنجانی مطالعه بیشتری بر تاریخ معاصر کشور داشته باشند

مرتضی تمجیدی مدیرکل آموزش وپرورش استان صبح امروزدرهمایش یک هزارو600نفری دانش آموزان فرزانه نواحی یک و دو زنجان در سالن احمد مظفری اظهار داشت:دانش‌آموزان زنجانی مطالعه بیشتری بر تاریخ معاصر کشور داشته باشند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان،مرتضی تمجیدی پیش از ظهر امروز در همایش یک هزار و 600 نفری تشکیلات فرزانگان نواحی یک و دو زنجان در سالن ورزشی مرحوم احمد مظفری  ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر و قدردانی از بر پایی این همایش توسط سازمان دانش‌آموزی استان  اظهار کرد:دانش آموزان تا مطالعه بیشتری روی تاریخ معاصر کشور بویژه انقلاب اسلامی داشته باشند.

وی افزود:دانش آموزان باید بدانند که استعمارگران و استبدادگرایان چه بر سر این کشور و مردم مظلوم و انقلابی آن آورده اند.

مدیرکل آموزش وپرورش استان در ادامه گفت :دهه فجر فرصت مناسبی است تا بدانیم امام خمینی(ره) و انقلابیون راستین این کشور دنبال چه ارزش هایی بودند و چه اهداف و ایده هایی برای ساختن ایرانی آباد و اسلامی داشتند.

وی تصریح نمود:این ایام و این گونه همایش ها فرصتی است تا یاد وخاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس را گرامی بداریم و بدانیم برای تداوم و ادامه انقلاب چه باید بکنیم.

تمجیدی از دانش آموزان خواست تا با حضور در برنامه های فرهنگی و هنری و تشکیلاتی در کنار تعلیم و تربیت رسمی دین خود را به کشور اداکنند.

مدیرکل آموزش وپرورش استان در پایان تاکید نمود:باید با درکنار هم بودن و درخشش در همه  زمینه ها ایران را بهتر و شایسته تر بسازیم.

به اشتراک بگذارید :