2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ ۱۲:۱۶:۴۱
کد مطلب:  MHzgWvsr
معاون سیاسی،امنیتی واجتماعی استاندار در همایش تشکیلات فرزانگان:
ایران کشوری قدرتمند در همه عرصه‌های بین‌المللی است

سیدبیوک موسوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان ،صبح امروزدر همایش یک هزارو600نفری تشکیلات فرزانگان نواحی یک و دو زنجان در سالن ورزشی احمد مظفری گفت: ایران هم‌اکنون کشوری قدرتمند با نظامی اسلامی و نیروی مردمی توانمند و ولایت‌مدار است که در همه عرصه‌های بین‌المللی پیش‌رو است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان،سید بیوک موسوی صبح امروز در  همایش یک هزار و 600 نفری تشکیلات فرزانگان نواحی یک و دو زنجان در سالن ورزشی مرحوم احمد مظفری، ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر اظهار کرد: این همایش فرصتی مناسب برای پاسداشت 29 شهید انقلاب اسلامی استان زنجان است.

وی یادآور شد: در طول 38 سال گذشته در مقابل فشارهای همه دشمنان داخلی و خارجی ایستادگی کردیم و ایران هم‌اکنون کشوری قدرتمند با نظامی اسلامی و همچنین نیروی توانمند و ولایت‌مدار مردمی ،در همه عرصه‌های بین‌المللی، پیشرو است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان ضمن تقدیر از برگزاری این همایش گفت: شما دختران استان زنجان آینده‌سازان کشور هستید و باید برای آبادانی ایران اسلامی با تحصیل علم و کار تشکیلاتی جانبی تلاش کنید.

وی تصریح  کرد: دانش‌آموزان در قالب این تشکیلات بهتر زیستن، بهتر مدیریت کردن، بهتر اندیشیدن و در کل بهتر بودن را می‌آموزند.

به اشتراک بگذارید :