20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ ۱۱:۳۳:۱۵
کد مطلب:  671AB3dT
رییس اداره فعالیت های دانش آموزی در همایش فرزانگان منطقه 13:
مهم ترین ماموریت تشکیلات دانش آموزی،آموزش مهارت های زندگی به دانش آموزان است

همایش فرزانگان منطقه 13 شهر تهران برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزشو پرورش شهر تهران ، همایش فرزانگان سازمان دانش آموزی با حضور مدیر آموزش و پرورش منطقه ، رییس اداره فعالیت های دانش آموزی اداره کل شهر تهران ، معاونین اداره آموزش و پرورش منطقه ، کارشناسان واحدهای مختلف ، مربیان پرورشی و دانش آموزان عضو فرزانگان در سالن 13 رجب برگزار شد .

 درآغاز این همایش حسینی معاون پرورشی و تربیت بدنی منطقه با تبریک ایام پیروزی انقلاب اسلامی و تقدیر از حضور همه شرکت کنندگان در این همایش ،گزارشی از اقدامات انجام گرفته در زمینه گسترش فعالیت های تشکیلات دانش آموزی در منطقه را ارائه نمود.

 درادامه این مراسم مهدلو رییس اداره فعالیت های دانش آموزی آموزش و پرورش شهر تهران با تبریک ایام الله دهه فجر یکی از خصلت های مهم تشکیلات دانش آموزی را رعایت اصول و منش 12 گانه تشکیلات دانش آموزی دانست . مهدلو با اشاره به مهارت ها و سبک زندگی  اسلامی ایرانی بیان داشت : تشکیلات به ما مهارت های زندگی را آموزش می دهد و این یکی از مهم ترین ماموریت های سازمان دانش آموزی است. بنابراین برای این که انسان موفقی باشیم و بر مشکلات زندگی فائق بیاییم باید سطح مهارت های خود را بالا ببریم .

در پایان این همایش از مدرسان دوره های آموزش تخصصی ، اعضای پیشتازان و فرزانگان تجلیل به عمل آمد.

 

به اشتراک بگذارید :